Son Konu

Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a: 'Sonunda Neden Seçimden Kaçtığını Söylemişsin, İktidarı Kaybedeceğini Biliyorsun'

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-b56a270a03ff1c791c2ae4d8a7bd77d52aa8787f.jpg

CHP başkanı Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a verdiği cevapta, "Erdoğan sonunda neden seçimden kaçtığını söylemişsin, iktidarı kaybedeceğini biliyorsun" sözlerini kullandı.

CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Kanal İstanbul’un altı köprüsünden birincisinin temel atma töreninde kendisini eleştiren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a karşılık verdi.

Kılıçdaroğlu, Erdoğan’a hitaben Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda, şu sözlere yer verdi:

"Erdoğan sonunda neden seçimden kaçtığını söylemişsin, iktidarı kaybedeceğini biliyorsun. Yabancılara da “Türkiye’den paranızı söke söke alırsınız” demişsin. Bize sökmez Erdoğan. Ben haram yemedim, gemilerim yok, hata örgütleri beni tanımaz, rehin alamaz. Ben benim, sen de sen…"

Kılıçdaroğlu'nun paylaşımı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün yaptığı konuşmada, muhalefetin "Biz geldiğimizde size ödeme yapmayacağız, bu yatırımları elinizden alacağız" kelamlarına ait 'Söke söke alırlar' demişti.

Üst Alt