Son Konu

Cyrano Mantığında Burcunuz

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Her Zaman burçların iyi ya da kötü yönlerini okuyoruz,dahası onların entellektüel özelliklerine bakalım Aralarında tanıdıklarınızı bulacaksınız

Koç Burcu:
Koç'a kadar yaşam: Eğer bana bu dünyaya neden geldiğimi soracak olursanız, bilin ama ben artistim ve yaşamı tanıyıp, sesimi duyurmak için buradayım

Boğa Burcu:
Boğa kendini anlatıyor; Biz ahali basmakalıp, ilkel ve bencil sürüngenleriz ama ben en iyisi ve en akıllısıyım; beni anlamayanlara acıyorum

İkizler Burcu:
İkizler düşünüyor; Her geçen gün beni daha mutlu ve daha bilge yapıyor ama acaba hangisi gerekli?

Yengeç Burcu:
Yengeç dolunayda felsefe yapıyor; Denklik iddiaları arttıkça insanlık aşağılara düşüyor; ne abuk subuk; ben sizlerle eşitmiyim?

Aslan Burcu:
Aslan ormanda dolaşıyor; Krallar yıldızlar gibidir, doğarlar ve batarlar; olabilir çünkü başlıca manâlı olan ünvanların ve yapılanların daimi olmasıdır Beni sakın unutmayın

Başak Burcu:
Başak kuruntu yapıyor; Bir arkeolog bir bayan için ideal bir kocadır; çünkü yıllar geçtikçe kadını ile daha fazla ilgilenip, yakından araştırır Beni araştırın

Terazi Burcu:
Terazi talkshow'da; Tehlike, tehlike, tehlike; şu dünyadaki en fena şey işte bu Kendinle uzlaştırma ve gerçeği yüzle, usul kesin lakin kendimi tanımam da risk yok mi?

Akrep Burcu:
Akrep aynaya bakıyor; Herkes kendini bilge sanıyor, aman tanrım, bu ne büyük bir aptallık Bundan Başka seksüel bile değiller; neyse, bişeyler yapalım mı?

Yay Burcu:
Yay üzülüyor; Insanlar o kadar karmaşık, esrarengiz varlıklar değiller oysa, nedir bu felsefeler, arayışlar? Kötü sadece kötüdür Sahi, ben kötü müyüm?

Oğlak Burcu:
Oğlakça; Bu gezegende bir tek insanın yaşamın bütün anlamını biliyor olması mümkündür lakin siz onu tanımıyorsunuz ancak, beni biraz anlasanız ne olur?

Kova Burcu:
Kova tek kaşı yukarda sizi süzüyor;Hemen şu raporları bir lahza bırakın; evrenin tek ve ebedi bir tapınak olduğunu ama bir çocuk göre yönetildiğini hiç düşündünüz mü?

Balık Burcu:
Balık fazla mutlu; Bu, belki de sevinç değildir, kimbilir? Yoksa bir tür melankoli mi? Lakin birgün mutlu bir anı düşünebilirim nasılsa; neyse, alabilirmiyim?*

Üst Alt