Duyuru

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları;

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk;

Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konular sayesinde kazanç elde edebilirsiniz.

Microsoft AirPods rakibi üretebilir!

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Donanım kategorisinde makaleci tarafından oluşturulan Microsoft AirPods rakibi üretebilir! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 40 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Donanım
Konu Başlığı Microsoft AirPods rakibi üretebilir!
Konbuyu başlatan makaleci
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan makaleci
makaleci

makaleci

Özel Üye
Mesajlar
43,873
Tepkime puanı
4
Puanları
38
Yaş
32
Corona Virüs Nedir
Çin'den başlayarak kısa bir süre içerisinde tüm dünyada birçok insanı etkileyen Coronavirus (COVID-19), Türkiye'de iki vakanın görülmesiyle birlikte birçok kişide paniğe sebep oldu. Dünyanın, bulaşma yolu olarak en hızlı ve kontrolü en zor olan, solunum yolu ile bulaşan bir virüs ile yeniden karşı karşıya olduğunu belirten Anadolu Sağlık Merkezi Hekimleri, “Bilgi kirliliği ve manipülatif hareketlere dikkat edilmeli, doğru yerden doğru bilgi alınmalı, panik yapılmamalı.” şeklinde konuştu.

Edinilen haberlere nazaran Microsoft’un kablosuz bir kulaklık modeli üzerinde çalıştığı ve bu modelle Apple’ın kablosuz kulaklık modeli AirPods’a rakip olmak istediği öğrenildi.

Microsoft AirPods rakibi üretebilir!


Apple tarafından piyasaya sunulan kablosuz kulaklık modeli AirPods kullanıcılar arasında çok tercih edilen bir eser olmayı başardı. Firma bu eserini birinci olarak piyasaya sunduğunda siparişleri yetiştirmekte bir epey zorlanmıştı. Apple kablosuz kulaklık modeli AirPods ile şuana kadar büyük bir kullanıcı kitlesine ulaşmayı başardı ama vesair firmaların bu kulaklık modelinin yükselişini durdurmayı planladıkları ve bu tarafta çalışmalar yürüttükleri haberlerine ulaşılıyor. Microsoft’un da bu firmalardan biri olarak AirPods’a rakip  kablosuz bir kulaklık üreteceği duyuldu.

Firmaya yakın menşelerden elde edilen haberlerde, Microsoft’un Morrison kod ismi ile kullanıcılara sunacağı kablosuz kulaklık modelinin Surface Buds isminde olması bekleniyor. Firma kullanıcılarına sunduğu 349 dolar değerindeki Surface Headphones ile yakaladığı popülerliği, bu yeni kablosuz kulaklık modelinde sürdürebilmek açısından, modelin kullanıcılar için kolay taşınabilir bir kulaklık olması için çalışmalar yürüttüğü öğrenildi. Tıpkı AirPods’da olduğu üzere Microsoft’un da yeni kablosuz kulaklığının şarj özellikli bir taşıma haznesine sahip olacağı düşünülüyor. Firma tarafından bu hususla ilgili rastgele bir açıklama yapılmazken, kulaklığın nasıl bir görünüme sahip olacağı konusu ise şimdiden teknoloji sevenleri heyecanlandırmışa benziyor. Piyasaya sunulan birçok farklı kablosuz kulaklık modeline nazaran yüksek kaliteli bir seçenek oluşturacağı düşünülen bu kulaklık modelinin fiyatının 200 dolardan ucuz olacağı kullanıcılar tarafından pek düşünülmüyor.

 

Yazar: makaleci
Article Title: Microsoft AirPods rakibi üretebilir!
Source URL: Forum Sitesi-https://bilgilihocam.com
Quote & Share Rules: Short quotations can be made from the article provided that the source is included, but the entire article cannot be copied to another site or published elsewhere without permission of the author.
Benzer konular Forum Tarih
Y Oyun 0 51
Y Oyun 0 51
Y Oyun 0 44
Y Teknoloji Haberleri 0 48
Y Yeni Teknolojiler ve Haberler 0 36
Y Yeni Teknolojiler ve Haberler 0 39
Y Yeni Teknolojiler ve Haberler 0 37
Y Yeni Teknolojiler ve Haberler 0 37
Y Yeni Teknolojiler ve Haberler 0 27
Y Yeni Teknolojiler ve Haberler 0 36
Y Yeni Teknolojiler ve Haberler 0 46
Y Yeni Teknolojiler ve Haberler 0 40
Y Oyun 0 42
Y Oyun 0 50
Y Yeni Teknolojiler ve Haberler 0 42
Y Oyun 0 54
makaleci Yeni Teknolojiler ve Haberler 0 43
makaleci Oyun 0 40
makaleci Yeni Teknolojiler ve Haberler 0 47
urgot Güncel 0 2K
urgot Güncel Bilgiler 0 82
urgot Yeni Teknolojiler ve Haberler 0 63
urgot Teknoloji 0 84
urgot Teknoloji 0 52
urgot Teknoloji 0 61
P Site Tanıtım 0 96
makaleci Oyun 0 91
makaleci Teknoloji Haberleri 0 80
makaleci Teknoloji Haberleri 0 67
makaleci Oyun 0 115

Benzer konular

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst