Son Konu

Ünlü Trader: Airdrop’lar, Bu 2 Altcoin’i Ay’a Gönderebilir!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
2-coins-1.jpg

Kripto analisti ve YouTuber Tyler Swope, sahipleri airdrop aldıktan sonra fiyatları yükselecek iki altcoin olduğunu söylüyor. Analist, bu altcoin projelerinin ay’a çıkmaya hazır olduğunu da vurguluyor.

Tyler Swope: Altcoin projesi FLX, ay’a çıkacak bir kripto para!

Yeni bir videoda popüler analist Tyler Swope, 227.000 abonesine, bu kripto paralar başka bir ayaklanmadan önce kâr alma döngüsünü takip etme eğiliminde olduğundan, airdrop’ları başlatan kripto paralara karşı dikkatli olmalarını söylüyor.

Analistin aynı senaryoyu takip etmek üzere olduğunu söylediği bir kripto para var. Bunlardan birincisi, refleks indeks platformu Reflexer Labs’ın bir “yönetim dışı tokeni” olan FLX’tir. Refleks endeksleri, herhangi bir temel varlığa veya menkul kıymete sabitlenmemiş serbest tokenlerdir. Tyler Swope konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Önümüzdeki hafta diyorum ki… Bir buçuk hafta bu oldukça iyi bir fırsat olabilir. Çünkü heyecanlandı ve airdrop’unuzu hemen şimdi talep edebilirsiniz… Bir airdrop yapacaklar ve temelde oradaki likiditeyi havuzlarına sağlarsanız, bunun için uygun olacaksınız. Yani tek yapmanız gereken uygulamaya gitmek ve ‘Hey, airdrop’umu bana ver’ demek.
staggering-wealth.jpg
Tyler Swope: Ethereum Push Notification Service de patlayacaklar listesinde…

Tyler Swope daha sonra Ethereum Push Notification Service (PUSH) tokenini yaklaşan airdrop’un ortasında patlamak için ayarlanmış başka bir altcoin olarak listeliyor. YouTuber, CoinMarketCap’te piyasa değerine göre 1.000. sıranın hemen üzerinde yer alan kripto paranın şu anda başlangıç ​​fiyatından çok daha düşük bir fiyattan işlem gördüğüne dikkat çekiyor. Tyler Swope konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

EPNS temelde Ethereum Push Notification Service, burada yakın zamanda airdrop’larını yaptılar. Bu da çok heyecanlı. Birçok büyük Ethereum geliştiricisi bu konuda heyecanlı. Elbette düşüşleri aldılar, bu yüzden eziliyor. Demek istediğim, sadece birkaç günlüğüne gitti. Bu, 8 dolarlık zirvesini gördü ve şimdi burada 2,56 dolara doğru düşüyoruz.

Üst Alt