Son Konu

Josh Brolin, Marvel Stüdyoları'na Cable'ın Geleceğini Sordu

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
imodifier

Marvel Sinematik Evreni'nin yirmi iki filmlik devasa bir dönemi olan Infinity Saga, Avengers: Endgame ile birlikte sona erdi. Bu dönemin en büyük kötü adamı şüphesiz Thanos idi. MCU'da Thanos'u canlandıran Josh Brolin, aynı dönemde bir başka Marvel karakterini daha canlandırıyordu. Fox'un Deadpool 2 filminde Cable karakterini canlandıran Brolin, Cable'ın MCU geleceği için stüdyoyla irtibata geçmiş.

Disney-Fox anlaşmasının tamamlanmasının ardından X-Men ve ona bağlı karakterlerin tamamı artık Disney'in yani MCU'nun eline geçmişti. ACE Comic Con'da bu konuyla ilgili konuşan Josh Brolin "Ne?! Disney, Fox'u satın mı aldı!" diye esprili bir şekilde durumdan bahsetti. Cable'ın geleceği için stüdyoyla konuştuğunu söyleyen Brolin, henüz ortada kesin bir şey olmadığını belirtti.

Seattle'da yapılan Comic Con sırasında Cable ile ilgili gelen soruya, "Neler olacağını bilmiyorum. Ben aslında onları aradım ve 'Cable'a ne olacak?' diye sordum. Evet ciddiyim, yüzde yüz ciddiyim. Onlar bu konu hakkında çalıştıklarını söylediler. Burası artık büyük bir dünya ve giderek büyüyor. Yani neler olacağını kim bilebilir?" diyerek konuyla ilgili kendisinin de herhangi bir şey bilmediğini açıkladı. Josh Brolin, en azından Cable'ın geleceği için bir şeyler yapmış. Acaba MCU'nun yeni nesil X-Men'i bir Days of Future Past daha çeker mi? Ya da Deadpool yeni maceralarına MCU'da atılır mı? Cable'ın geleceği cidden biraz muallakta gözüküyor. 
  • Rob Liefeld, Deadpool'un Disney'deki Geleceğinden Çok Emin
  • Ryan Reynolds, Deadpool 3'ün Yolda Olduğunu Duyurdu!
Büyük Fox/Disney anlaşmasının ardından MCU'nun da giderek büyüyeceğini biliyoruz. Artık stüdyonun elinde hem Fantastik Dörtlü hem de X-Men var ve bunlara bağlı diğer pek çok karakter mevcut. Tüm bu karakterlerin evrene yerleştirilmesi uzun bir zaman alacak gibi gözüküyor. Bakalım Josh Brolin'in Cable'ı kendine sıra bulabilecek mi? 

Üst Alt