Son Konu

Gördüğünüzde Size 'Keşke Bir Bilene Danışsaydın' Dedirtecek 50 Dehşet Verici Saç Fiyaskosu

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-993c1a6b3c24e6f06001fe11da70aa4d6e504dc0.jpg

Brad Mondo görse şuracıkta yere yığılır.
Kaynak: ...

1. Saç boyasına alerjisi varmış.

2. Bu kız saçını açarken ısıyı sabit tutmak için üstüne bir poşet sarmış ve poşetin logosundaki boyalar saçına geçmiş.

3. "Arkadaşımın saçını boyarken eldivenimin yırtıldığını fark edemedim ve şu an elimdeki boyayı çıkartamıyorum."

4. "Sizce anneannem saçımı boyadığımı fark eder mi?"

5. "Bana '2021 Yılının En Âlâ Babası' mükafatı vermeliler. Kızıma saçını boyadıktan çabucak sonra yalnızca saçını durulamak yerine direkt banyoya girmesini söyledim."

6. "Bugün saç boyasının yüzümü lekeleyebileceğini öğrendim."

"Alnımdaki boyayı silmeye çalıştım ve çıkmıyor. Yarın işe dönüşümün birinci günü."

7. "Tahmin edin kimin saç boyasına alerjisi varmış. Bu kızın."

8. "Boyayı çalkaladığım şişe patladı."

9. "Galiba annem saç boyasına alerjik."

10. "Üniversite nasıl gidiyor? Yani şöyle söyleyeyim, oda arkadaşım artık bir hoşa."

11. "Bu yalnızca eğitim emelli bir paylaşımdır. Konutta saçlarını açtı ve kıvırcık saçlarını sakinleştirmek için üstüne düzleştirici krem sürdü. Artık saçları düzelmenin ötesinde."

12. "Mor boya felaketi. Artık yürüyen bir patlıcanım."

13. "Saçlarım nasıl görünüyordu / Kuaföre gösterdiğim fotoğraf / Artık nasıl görünüyor."

14. "Saçlarımı bilgisayarımın önünde boyamak nasıl bir sorun teşkil edebilir ki?"

15. "Bu boya kutusunun üstünde 'saçınıza sürmeden evvel küçük bir yerde deneyin' yazıyordu. Makus bir alerjik tepki bu türlü görünüyor galiba."

16. "Saçımı ezkaza turuncuya boyadıktan sonra tekrar ezkaza portakal torbası üzere giyindiğim vakit..."

17. "Arkadaşımın kardeşinin saç boyasına gösterdiği alerjik tepkinin evreleri."

18. "Arkadaşımın çocuğu annesi uyurken saç boyasını bulmuş."

19. "Arkadaşımın bir saç boyasına absürt bir tepkisi varmış. Anlamadıysanız olağanda soldaki üzere görünüyor."

20. "Saçımı büsbütün boyayana kadar eldivenimdeki yırtığı görmemişim."

21. "Siyah saçlarınız varsa direkt sarıya boyamayın."

22. "Karım dün saçını boyadı."

23. "Saçımı boyadıktan sonra eldiveni aksi giymişim. Aptallığım hudut tanımıyor."

24. "Bir olay yaşadık. Şişe yanlışlı olsun olmasın, Nora şu an doruktan tırnağa pembe olduğu bir cennette. Benim için pek o denli değil, o yüzden bu olaya 'kazan-kaybet' demeliyiz."

25. Bir bayan saçını açarken saçına market torbası sarmış ve o öngöremese de, bu bile bile ladesten öteki bir şey değil.

26. "Saçımdan diğer her yeri boyadım; dilim, tırnaklarım ve korneam da buna dahil."

27. "Bu boya kutusunun üstüne koyu kahverengi yazan firmayı dava edeceğim."

28. "Saç boyası banyoya girdiğimde tüm bedenime akmayı seçti."

29. Yeniden saç boyasına gösterilen bir alerjik tepki.

30. "Saç boyarken eldiven mi giymeniz mi gerekiyordu? "

31. "Saç boyası patladı ve tüm fayansımı mora boyadı."

32. "Saçınızı boyarken saçınızın üstünde bir Asda torbası bırakmayın!"

33. "Yanlışlıkla ayaklarımı mora boyadım. Saç boyama konusunda çuvalladım galiba."

34. "Yeni peruğunuzu boyadığınızda lavabonuzda bir Barbie öldürülmüş üzere olması."

35. "Saçımın yarısını yaktım ancak öteki yarısı hala turuncu. Galiba bu boya daha evvel kullandıklarımdan daha güçlü. Bir dahaki sefere bunu aklımda tutacağım."

"Tüm saçımdan kurtulursam sanırım en baştan başlayabilirim."

36. "Arkadaşım kuaförlük kursuna gitmek istiyor. Ben de saçımda pratik yapmasına müsaade verdim."

37. "Dün gece nişanlımın saçını boyamasına yardım ettim. Eldivendeki yırtığı görmemişim."

38. "Karım saç rengini değiştirmek istiyor. Yani, en makus ne olabilir ki?"

39. "Oda arkadaşınız saçını mora boyamaya karar verir..."

40. "Oğluma, saç boyası için kurduğum alarm çalınca bana haber ver dedim. Bunun yerine gidip duş alınca başındaki boya her yerini boyadı."

41. "Evden bir kaç aydır çıkmıyorum ve bu kendi saçımı ikinci defa boyayışım. (Vakit gece 1, meskende yalnızım ve boyayla kaplıyım."

42. "Bana Carrie deyin."

43. "Saçımdaki kızıl renkten kurtulup maviye boyamak için saçımı açmaya çalıştım. Diplerimdeki renk istediğim üzere açıldı ancak saçımın geri kalanı pembe oldu. Ben yeniden de boyadım."

44. "Sevgilim saçımı boyamama yardım etti."

45. "Kocanızdan saçınızı boyamanıza yardım etmenizi istediğinizde..."

46. "Saçı boyarken / Saçı boyadıktan sonra... Neil'in saçı boyanmayı reddediyor."

47. "İstediğim boyanın elime ulaşması için çok heyecanlıydım."

48. "Kafamı kazıyacağım."

49. "Eldiven giy dediler, ne gerek var dedim. Galiba her vakit haklı olmayabiliyorum."

50. "Saç boyası çöpte patladı."

Siz bu husus hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım...

Üst Alt