Son Konu

Mortal Kombat 11 çıkış fragmanı!

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
bioo-4UqM_cover.jpg
bioo-4UqM_cover.jpg

Yayıncı Warner Bros. Interactive Entertainment ve geliştirici NetherRealm Studios, Mortal Kombat 11'in resmi çıkış fragmanını yayınladı. Fragmanda klasik Mortal Kombat müziği “Techno Syndrome” kullanılmış.

Mortal Kombat 11 çıkış fragmanı!

Mortal Kombat 11 PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için 23 Nisan'da çıkış yapacak. Oyunun fiyatları, Premium sürümün içeriği, ön sipariş bonusu ve tanıtım yazısı:

PS Store Standart Sürüm - 299,00 TL
PS Store Premium Sürüm - 459,00 TL
Xbox Store Standart Sürüm - 352,50 TL
Xbox Store Premium Sürüm - 554,00 TL
Nintendo eShop Standart Sürüm - $59.99
Nintendo eShop Premium Sürüm - $99.99
Steam Standart Sürüm - 102,00 TL
Steam Premium Sürüm - 144,00 TL

Kombat Pack (6 yeni indirilebilir içerik oynanabilir karakteri, indirilebilir içerik karakterlerine bir hafta erken erişim, 7 kaplama ve 7 teçhizat seti)

Ön Sipariş Bonusu;

Shao Kahn

MK, ikonik serinin son halkasında her zamankinden daha yeterli bir biçimde geri dönüyor. Büsbütün yeni Şahsi Karakter Varyasyonları, dövüşçüleri kendinize mahsus bir hale getirmeniz için size eşsiz bir denetim imkanı sunuyor. Yeni ve geri dönen Klasik Dövüşçülerden oluşan takımıyla birlikte Mortal Kombat'ın etkileyici sinematik hikaye modu 25 yılı aşkın bir müddet evvel başlayan destansı hikayeyi devam ettiriyor.

Neredeyse sonsuz şahsileştirme seçeneğinin bulunduğu sistem, oyunculara daha çokça denetim veriyor ve şimdiye kadarki en derin ve şahsileştirilmiş deneyimi sunuyor. Oyuncular oyunu oynayarak kazanabilecekleri geniş bir Kostüm, Teçhizat, Kişisel Yetenek, Giriş ve Zafer Animasyonu, Sataşma ve Brutality yelpazesinden faydalanarak dövüşçülerini kişiselleştirebilir.

Devrana müdahale eden Kronika'nın sadık uşağı güçlü Geras üzere yeni karakterlerin yanı sıra hayranların çok sevdiği Baraka, Raiden, Skarlet, Scorpion, Sonya Blade ve Sub-Zero üzere eşsiz yetenek ve Fatality hareketlerine sahip karakterlerden oluşan dövüşçü takımından seçiminizi yapın. Mortal Kombat 11'de Sonya Blade'i UFC şampiyonu, Olimpiyat madalyalı WWE harika starı Ronda Rousey seslendiriyor.

Yeni bir sinematik hikaye moduyla 25 yılı aşkın bir mühlet evvel başlayan destansı hikayeyi devam ettirin. Oyuncular, Raiden ile devrin başlangıcındaki varoluşun yaratıcısı Devrin Koruyucusu Kronika'yı karşı zıdda getiren bu vakit büken yeni hikaye anlatımında geçmişte ve şimdiki devirde yan alan pek çok karakteri kullanabilecek.

Gelişmiş grafikler ve animasyonlar ile şimdiye kadar eşi görülmemiş vahşi dövüşlere şahit olun.

Üst Alt