Son Konu

Disney+’a özel Marvel dizileri için ilk tanıtım videosu yayınlandı

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
marvel-evren-pR84_cover.jpg

Dijital yayın bölümüne süratli bir giriş yapan Disney vaat ettiği içeriklerle tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Marvel sinematik kainatı sayesinde milyonlara ulaşan Disney, dijital yayın platformu Disney+ için duyurduğu içeriklerle kullanıcı kitlesini genişletmeyi planlıyor.

Hali hazırda Disney+ için pek çok Marvel serisi gelecek olsa da öncelik Falcon and Winter Soldier, WandaVision ve Loki’de olacak.

Disney+’a hususî Marvel serileri için birinci tanıtım görüntüsü yayınlandı

Disney bu serilerin Marvel sinematik evreniyle direkt bağlantılı olacağını açıklamıştı. Bu sebeple kozmosu yakından takip edenler Marvel serilerini merakla bekliyor. Önümüzdeki aylarda izleyiciyle buluşacak olan bu seriler için birinci tanıtım görüntüsü yayınlandı. Dilerseniz bu medyaya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Tanıtım medyasında en çok dikkat çeken detay Wanda’yı Scarlett Witch kostümü içerisinde görüyor oluşumuz. Malum şimdiye kadar Wanda bu kostümü hiç giyinmedi. Ayrıyeten Scarlett Witch ismini de kullanmadı.

Ayrıyeten seri temasının da Wanda’nın kurduğu yansıma bir gerçeklik üzerine şekilleneceğini söylemek mümkün. Marvel çizgi romanlarını okuyanların da bildiği üzere Wanda mevcut tertibi yıkarak kendi gerçekliğini yaratabiliyor. Bu eşsiz güç onu Avengers için en büyük tehditlerden biri haline getiriyor.

Elbette seride ve sinematik kainatta bu hadisenin üzerine ne kadar gidileceği şimdilik münferit bir soru işaret.

Bu arada dip not olarak belirtelim. WandaVision ve Falcon and Winter Soldier bu yıl içerisinde, Loki ise 2021’in başlatında yayınlanacak.

Üst Alt