Son Konu

Onur Tuna'dan şaşırtan itiraf: Can Yaman'ı tanımıyorum!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
onur_tunadan_sasirtan_itiraf_can_yamani_tanimiyorum_1575107928_4415.jpg

Mucize Doktor dizisinde rol alan oyuncu Onur Tuna, meslektaşı Can Yaman'ı tanımadığını söyledi.

Ünlü oyuncu Onur Tuna, Mucize Doktor dizisinin 13.bölüm kutlamasına katıldı. Magazincilerin, sahte takipçi kiraladığı düşünülen Can Yaman'ın popülerliği ile alakalı sorduğu sorulara Tuna, ünlü oyuncuyu tanımadığını dile getiren şaşırtıcı açıklamalarda bulundu.

VJUqw_1575107936_4073.jpg

Tuna,"Can Yaman’ı tanımıyorum. Neden mutlu olur insan bilemem, o da o şekilde mutlu diye düşünüyorum. O şekilde yaşamaya devam edebilir. Hiç tanımıyorum kendisini..."şeklinde şaşırtıcı açıklamada bulundu.

DİĞER HABERLERİ;

Son zamanlarda ekranların sevilen Mucize Doktor dizisinde "Doktor Ferman" karakterine hayat veren Onur Tuna, Instagram paylaşımlarıyla konuşulan isimler arasında yer alıyor. Sert mizacı ile dikkat çeken  Onur Tuna, geçtiğimiz gün paylaştığı Günaydın paylaşımıyla takipçileri tarafından tiye alındı.

a7mMO_1574328089_0549.jpg

Onur Tuna saat 13'de paylaştığı Günaydın paylaşımıyla takipçilerin diline düştü. Ünlü oyuncuyu tiye alan takipçileri " Sana pek aymamış gün. Bakışın öyle...Şu an günüm aydı.....Sana günaydın...Öğlen oldu ama reisss... İyi öğlenler...Simdimi Kalktın onur Abi...Öğlen oldu abi..." şeklinde yorumlarda bulundu.

Üst Alt