Son Konu

Araya uzaklık girdi

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Meraba arkadaşlar kız arkadaşımla dersanede tanıştık ve çıkalı bi 9 ay oldu fakat o üniverstayi başka şehre gitti bende burda kazandım anlıcağınız ara uzaklık girdi ve be aşırı derece kıskanç biriyim baya aşırı onun ne şekilde olursa olsun hiç bir erkekle konuşup açık sözlülük kurmasını istemiyorum malum kanka ayağı ayağı sonradan giyimi beni deli ediyo zaten onu yüzünden bundan böyle yazdan nefret edilen şey ediyorum ve orda nasıl ve ne şekilde davrandığını bilmiyorum Tamam bana herşeyi söylü yo hiç bir erkekle konuşmuyorum diyo ant ediyo giyim konusunda yüzücü atletleri varya sıfır kol onların tarzı birşey giyiyo değil diyorum ben daralırım diyo giyemem diyo ama çepkene razı ettim zaten etek elbise zinhar onları asla giyemez cok özel bir gün olur bende olurum öyle ve işin aslı bana doğru söylüyormu söylemiyormu hep aklım onda yine bunlarla yetin miyorum inanmıyorum bana takviye edin nasıl güvene bilirim ne yapa bilirim bu fazla kıskançlık tan nasıl kurtula bilirim birde arada mesafe var
ANEKDOT: benden 2 yaş büyük
Teşekkürler arkadaşlar

Üst Alt