Son Konu

Facebookta paylaşılacak sozler

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Facebookta paylaşılacak sozler 2019

Facebookta arkadaşlarınıza laf sokmak, ders vermek, haddini bildirmek yada farklı sebeplerden dolayı guzel sozler arıyorsanız tam yerine geldiniz İşte unlu isimlerin bir birinden guzel sozleri

Gecer elbet efendim Bazısı teğet gecer, bazısı deler gecer, bazısı deşer gecer, bazısı parcalar gecer; ama mutlaka gecer
Oğuz Atay

Bir insanın yuzunde taşıdığı ifade, sırtında taşıdığı elbiseden muhimdir
Dale Carnegie

Ayağın taşa takıldığında “Allah kahretsin bile dememelisin, dua etmelisin ki taşa takılan bir ayağın var
Necip Fazıl Kısakurek

Senin celme taktığın yerden başlıyorum hayata Varsın yara icinde kalsın dizlerim, yureğim kadar acımaz nasıl olsa
Cemal Sureyya

Hevesin gırtlağında kalır da sırtına vuran cıkmaz Boyledir işte yalnızlık
Kahraman Tazeoğlu

Benimle onun arasında kaldıysan, onu sec! Cunku gercekten sevseydin, beni secenek yapmazdın
Ayşe Kulin

Kahverengi dallardan pembe cicekler actığına gore, umitsizliğe gerek yok
Hz Mevlana

Ey can; kimseyi kırma Sozden ağırı yoktur Beden cok yuku kaldırır ama gonul her sozu kaldıramaz
Hz Mevlana

Fazla ciddiye almayın bu hayatı, nasıl olsa icinden canlı cıkamayacaksınız!
NF Kısakurek

Moraliniz bozuk olduğunda “neden? diyen değil, “neredesin! diyecek insanlar olmalı yanınızda
Gore Vidal

Bir insanın sana neler verebileceği değil, senin icin nelerden vazgececeği onemlidir
Hegel

Altın olsam; değerimi herkes bilir Ben basit bir “demir olayım; değerimi sadece “anlayan bilsin
Şemsİ Tebrizi

İnsanlar başaklara benzerler, icleri boşken başları havadadır, doldukca eğilirler
Montaigne

Herhangi birinin senden nefret etmesinin asıl nedeni; senin gibi olmak istediği halde asla senin gibi olmayacağını bilmesidir
Victor Hugo

Aklında bulunsun sevgilim; sen beni kandırmadın, ben inanmayı sectim
Can Yucel

Hayatta en zor şey de; insanın kendi kendini teselli etmek zorunda kalmasıdır
William Shakespeare

Doğmak ve olmek kolaydı, zor olan hayatın kendisiydi
Tom Robbins

Birbirimizi sevmemiz icin, birbirimize benzememiz gerekmez
Kazım Koyuncu

Karıncaların sesini duyan rabbim, elbette gonullerin feryadını da duyar
Hz Mevlana

Herkesle konuşabilirsin ama sadece bir kişiyle rahatca sacmalayabilirsin
Ruby Blue

Bir kişi Allah’tan başka kimseye ihtiyacı olmadığına inanırsa Allah da onu başkasına muhtac etmez
Şemsİ Tebrizi

Ne olursan ol Ama once nefsinin oğretmeni, vicdanının oğrencisi ol!
Platon

Derdimi seviyorum Biliyorum ki derdimi veren de beni seviyor Seven sevdiğinin nazını olcuyor, sevilen cekmesin de neylesin
Hz Mevlana

Her şey guzel olacak Belki bugun değil ama elbet bir gun
Winged Creatures

Aklıyla ovunen insan, hucresinin genişliğiyle ovunen orjinalsozlercom mahkUma benzer
Albert Einstein

Duşmanın yoksa hayatta hic başarılı olamadın demektir
Ernesto Che Guevara

Evet, belki de haklısın, sıfır’ın gucu yoktur Ama unutma ki, sıfır’ın kaybedecek bir şeyi de yoktur!
Bob Marley

Topraktan geldik toprağa gideceğiz Muhim olan; camurlaşmamak
HzMevlana

Yağmur olsan binlerce damla arasında bulur tutardım seni, cunku korkarım, toprak aldığını vermiyor geri
Cemal Sureya

Eğer guven varsa bir kalpte; o kalpte sevgi de bulunur, durustluk de
Balzac

Seveceksen, yalnız kaldığında aklına geleni değil, hic aklından cıkmayanı seveceksin!
Can Yucel

Olumun olduğu bu dunyada, hicbir şey cok da ciddi değildir aslında
Franz Kafka

Üst Alt