Son Konu

Dunya Kadınlar Gunu İlgili Guzel Anlamlı Sozler

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Ulkemizde ilk 8 Mart 1921 yılında kutlanmaya başlanan Dunya Kadınlar Gunu

imagesdunyakadinlargunuilgiliguzelanlamlisozler5ad9097d03dac

Dunya Kadınlar Gunu İlgili Guzel Anlamlı Sozler

* Kısa bir mesaj olmalı bu Sana binlerce opucuk ve sevgi yolluyorum buradan Bil ki unutulmadın Kadınlar gunun kutlu olsun!

* Guneş yuzlu annem, ellerinden operim Kadınlar gunun kutlu olsun

* Eğer yanınızda olsaydım size sımsıkı sarılır, yaşam boyu gozlerinizdeki ışıltının devam etmesini, huzurlu bir hayat surmenizi dilerdim Kadınlar gununuz kutlu olsun

* Mesafeler uzak olsa da, yureğim hep senin canım Kadınlar gunun kutlu olsun

* Kadınlar olmasaydı dunyadaki hicbir şeyin onemi kalmazdı En kıymetli varlık olan kadınların dunya kadınlar gunu kutlu olsun

* Senin sevgin dunyamı ısıtan tek guneştir Hic ışığın eksilmeyecek biliyorum Varlığınla mutluyum Kadınlar gunun kutlu olsun sevgili canım anneciğim

* 8 Mart, dunyada kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam ozlemleri dile getirdikleri gundur Kadınlarımızın bu anlamlı gununu yurekten kutluyorum

* Her zaman ne istediğini bilen, erkeğinin ardında ona destek veren, cocuklarının başında koruyup kollayan kadınlar… Dunya Kadınlar Gununuz kutlu olsun…

* Peygamberimizin (Cennet annelerin ayakları altındadır) sozunun muhatabı olan tum dunya kadınlarının 8 Mart Dunya Kadınlar Gununu kutlarım

* Dunyada bircok insan vardır Kimi mutlu, kimi mutsuz Kimi guluyor, kimi ağlıyor Ama tum guzelliklere ve mutluluklara layık biri var; Oda şu anda bu mesajı okuyor Kadınlar Gunun Kutlu Olsun!

*Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman goremezsin ama senin icin her zaman var olduklarını ve seni duşunduklerini bilirsin Kadınlar gunun kutlu olsun

* Yureğindeki sınırsız sevgi ve sabır icin cok teşekkurler kadınlar gunun kutlu olsun

*Aslında senin kucuk bir kopyanım Umarım senin kadar sevgi dolu olurum Kadınlar gunun kutlu olsun

*Bu sabah mavi bulutları avucuna, mutlulukları gonlune, sevgimi usulca kalbine bırakıyorum Guneş her zaman senin icin doğsun, en guzel gunler seninle olsun Kadınlar gunun kutlu olsun

Üst Alt