Son Konu

Esra Erol paylaşımıyla duygulandırdı

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
esra_eroldan_okuyani_duygulandiran_paylasim_1574345701_0648.jpg

Ünlü sunucu Esra Erol, 4 yaşına giren oğlu Ömer için duygusal bir yazı yayımladı.

Ünlü sunucu Esra Erol, bugün 4 yaşına giren oğlu Ömer için okuyanın gözlerini dolduran bir paylaşımda bulundu. Erol, hamilelik sürecinde yaşadıklarını Instagram'daki takipçileriyle buluşturdu. İşte Erol'un o paylaşımları:

WwxL7_1574345618_419.jpg

"Ömer’i gördüğümde bu türlü şaşkınlıkla bakmıştım. Bu bakışımın altında aslında öbür sebepler vardı. 4 yaşına girdi benim bebeğim büyüyor, hamilelik sürecim çok gerilimli geçti. Öncesinde yaşadığımı kayıp bende ağır bir travma bıraktı. Onu gördüğüm ana kadar içimde daima berbat bir şey olacak hissini yaşadım. İçimde fırtınalar kopuyor, her hafta doktora gidip denetime gidiyordum.

Gecenin bir vakti karnımda hareket etmeyince kendimi gece vakitleri hastanelere atıyordum. Ameliyathane de birinci sorduğum soru ‘iyi mi, hayatta mı, bir sorun yok değil mi? Bana doğruyu söyleyin’ üzere cümleler olmuştu.

Bugüne çok şükür fakat insan evlat sahibi olunca bu telaşlardan kurtulması pek mümkün olmuyor... Benim önemli lakin duygusal, karakterli, net kararlı ne istediğini bilen minik adamım. Âlâ ki doğdun. Yıllar sonra bu iletileri okuyacaksın. ‘Anniş benim için neler yazmış’ diye. Hep yaptığım üzere seni âlâ kalbinden öperim ve hayat uzunluğu öncelikle daima uygun kalpli olmanı dilerim."

Üst Alt