Son Konu

Alkolik oluyorum galiba

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Sahiden hiç birşeyi kafama takmıyorumSaçma abuk subuk düşünceler kafam çok karışıkUzun zamandır depresyondayım galiba yada ben böyleyim
Kız konuları desen uzakta yakından ilişkim değil
Dert desen var mı değil mu onun arasında birşeyler cepte para değil bilmiyorum artık dikkate almak istemiyorumSaçlarım karmakarışıkAdeta dağılmış gibiyim
Arkadaşlarım vardı yada vardılar hala varmılar bilmiyorumBen kimim bilmiyorumHerşeyi sorgulamalar kafa yormalar yalnızca uyumak istiyorum
Ayaklanma etmeler şimdiden geçtim ben bunlarıİçesim var geneBir gün iyi bir gün fena
Anlamsız anlamsız günlerim geçiyor ne kız nede herhangi birşey yalnızca tek bildiğim şey oturmak ve öylece duvarlara bakmakDün noldu bugün noldu bilmiyorumNeden bilmiyorum onuda bilmiyorumBir kız var hayatımda yada bir kaç tane hayır hayır sapık falan değilimNe istiyorlar benden herkes gibi tebessüm etmek el ele sahilde gezmek yada romantik bir akşamüstü mü?Çözümünü bulamadağım onlarca sorularHerşeyi bir kenera bırakıp tekrar hayata başlatmak istiyorumNe elde etmek istiyorumBir yaz akşamı yada kışın gizli bir evde kestane pişirmek yada çok çok daha öbür duygular hüzünler
Ne yerine getirmek istiyorum?Herşeyi akışına bırakıp hayatın akışına bırakmak mutlu görünmek saçma sapan şeylerle kafayı yormamak belkide bunu yapmak istiyorumdur
İnsanlardan kazık yemek,herkesten birşeyler beklemekGerçekte banane insanların hallerinden deli miyim?Kimilerine göre esrarengiz tam kafa adamım
kimilerine tarafından aptal salak çılgın kimilerine tarafından de nazik,efendi,konuşmasını haberdar olan,yakışıklı ve daha çoğu saçma sapan tiplemeler

Üst Alt