Duyuru

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları;

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk;

Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konular sayesinde kazanç elde edebilirsiniz.

Minecraft Geliştirilmiş Grafikler İle Popüler Olur mu?

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Oyun kategorisinde makaleci tarafından oluşturulan Minecraft Geliştirilmiş Grafikler İle Popüler Olur mu? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 43 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Oyun
Konu Başlığı Minecraft Geliştirilmiş Grafikler İle Popüler Olur mu?
Konbuyu başlatan makaleci
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan makaleci
makaleci

makaleci

Özel Üye
Mesajlar
43,873
Tepkime puanı
3
Puanları
38
Yaş
32
Corona Virüs Nedir ?

Günümüzde geliştiricilerin birçok oyunlardaki grafiklere ziyadesiyle ehemmiyet veriyor. Evet bu grafiği beğenilmeyen olan oyunların oynanmadığı manasına gelir mi? Doğal ki hayır. Minecraft yerkürenin en çok satan oyunları listesinde bir numara sırada. Pekala ya, bloklardan oluşan Minecraft, çok daha âlâ grafiklere sahip olsaydı, daha çokça satar mıydı?

Evet, bu sorunun karşılığı ziyadesiyle karışık. Kimi kullanıcı bu fikre katılmasa da kimisi bu fikri destekliyor. Fikri desteklemeyen kullanıcılar, Minecraft’ın küçük yaş kitlesinin de oynayabileceği bir oyun olabilmesi gerektiğini ve olabildiğince kolay tutulması gerektiğini savunuyor. Bu mütalaayı desteklemek emelli Lego'yu örnek verebiliriz. Fikri destekleyen kullanıcılar ise grafik geliştirmesinin, oyunun yalnızca birkaç bloktan oluştuğunu düşünen kullanıcıların da ilgisini çekebileceğini savunuyor.

Bu görüntüde bir Minecraft oyuncusu, shader paketi (Gölgelendirme, yansıma v.b. grafikler ekleyen paket) ile birlikte sanal gerçeklik sisteminde oynamakta. Oyunun bu halde epeyce hoş gözüktüğü söylenebilir.Minecraft geniş bir kitleye hitap eden, içerisinde ziyadesiyle potansiyel barındıran eğlenceli bir oyun. Oyunu oynayan kitle esasen bu potansiyel için oynamakta. Oyunun grafiklerini güzel bir seviyeye getirmek, oyunu oynayan kitleyi bahtiyar edebilir; lakin oynamayan kitleyi yalnızca grafik için çekebilme ihtimali biraz düşük üzere görünüyor.

Bu hususta sizin fikirlerinizi de merak ediyoruz. Sizce yukarıda gördüğünüz grafikler oyuna resmi olarak eklenirse daha tanınan bir oyun olur mu?

 

Yazar: makaleci
Article Title: Minecraft Geliştirilmiş Grafikler İle Popüler Olur mu?
Source URL: Forum Sitesi-https://bilgilihocam.com
Quote & Share Rules: Short quotations can be made from the article provided that the source is included, but the entire article cannot be copied to another site or published elsewhere without permission of the author.
Benzer konular Forum Tarih
Y Oyun 0 31
Y Oyun 0 24
urgot Oyun Bölümü 0 47
urgot Oyun Bölümü 0 58
urgot Oyun Bölümü 0 52
urgot Oyun Bölümü 0 61
urgot Oyun Bölümü 0 64
urgot Oyun Bölümü 0 57
urgot Oyun Bölümü 0 52
urgot Oyun Bölümü 0 68
urgot Oyun Bölümü 0 51
urgot Oyun Bölümü 2 63
urgot Teknoloji 0 50
P Site Tanıtım 0 71
makaleci Oyun 0 143
makaleci Teknoloji Haberleri 0 59
makaleci Oyun 0 60
makaleci Oyun 0 57
makaleci Oyun Bölümü 0 41
makaleci Oyun 0 52
makaleci Oyun 0 58
makaleci Oyun 0 42
makaleci Oyun 0 36
makaleci Oyun 0 29
makaleci Oyun 0 37
makaleci Oyun 0 32
makaleci Oyun 0 38
makaleci Oyun 0 33
makaleci Oyun 0 51
makaleci Oyun 0 39

Benzer konular

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst