Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları; 💬

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle Private Massage (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📝

Bilgilihocam.Com katılım tamamen ücretsizdir, Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konulardan kazanç elde edebilirsiniz.

  • Lütfen forum kurallarını ihlal etmeyiniz. Keyifli Forumlar Dileriz...

Minecraft’ın 4K Grafik Paketi Güncellemesi Resmen İptal Edil

Bilgilihocam Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Oyun kategorisinde makaleci tarafından oluşturulan Minecraft’ın 4K Grafik Paketi Güncellemesi Resmen İptal Edil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 100 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Oyun
Konu Başlığı Minecraft’ın 4K Grafik Paketi Güncellemesi Resmen İptal Edil
Konbuyu başlatan makaleci
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan makaleci
makaleci

makaleci

Özel Üye
Katılım
14 Ocak 2020
Mesajlar
42,904
Tepkime puanı
1
Puanları
38
Yaş
32
Corona Virüs Nedir ?

2 yıl önce Mojang, Minecraft’ın "Super Duper Graphics Pack" isimli bir güncelleme alacağını duyurmuştu. Bu güncellemenin 2017’nin sonbahar aylarında gelmesi planlanıyordu ve 4K çözünürlük desteği getireceği belirtiliyordu ancak ondan sonraki süre boyunca Mojang, bu güncelleme hakkında tek bir kelime söylemedi.

Bugün içerisinde şirket sessizliği bozdu. Minecraft’ın resmi internet sitesinde yer alan bilgiye göre Super Duper Graphics Pack güncellemesi resmen iptal edildi. Sitedeki açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Super Duper, Minecraft’a yeni bir soluk getirecek bir projeydi ancak maalesef güncelleme, bütün platformlara uyarlamak gibi fazla teknik işler gerektiriyordu.”

4K güncellemesi olmasa da görüntüde iyileştirme yapılacak:Açıklamada da belirtildiği gibi grafiksel güncellemenin iptalinin ana nedeni, bunun çeşitli platformlarda uygulamada problem olması. Mojang, paketin aygıtlar arasında nasıl performans gösterdiğinden memnun olmadığını belirtti. Bu nedenle güncelleme de iptal olmuş oldu.

Mojang’in dediğine göre 4K çözünürlük içeren bir mod olmasa da oyuna yeni bir görünüş içeren güncelleme gelecek. Minecraft, şu anda 10 yaşından büyük bir oyun ve bazı bölümlerinin grafiksel olarak yeniden tasarlanmaya kesinlikle ihtiyacı var.

Uzun bir süredir Super Duper Graphics Pack güncellemesini bekleyen kullanıcılardan gelecek olan tepkiler ise şimdiden tahmin edilebiliyor. Özellikle ülkemizde geniş bir oyuncu kitlesine sahip oyuna gelecek yeni iyileştirmenin oyuncuların gönlünü alıp alamayacağını önümüzdeki süreçte hep birlikte göreceğiz.
 

Yazar: makaleci
Article Title: Minecraft’ın 4K Grafik Paketi Güncellemesi Resmen İptal Edil
Source URL: Forum Sitesi-https://bilgilihocam.com
Quote & Share Rules: Short quotations can be made from the article provided that the source is included, but the entire article cannot be copied to another site or published elsewhere without permission of the author.

Benzer konular

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst