Son Konu

Efsanevi Borsacıdan Altcoin İtirafı: Enflasyon Sigortası İçin 2 Coinden Aldım!

klimaci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
jim_cramer-scaled.jpg

Borsacı Jim Cramer öncü altcoin Ethereum ve Bitcoin alımlarında adeta kumar oynadığını söylüyor. Jim Cramer, varlık sınıfına yaptığı yatırımı kumarla karşılaştırırken kripto piyasasının “daha ​​büyük aptallarla” dolu olduğuna inanıyor. Detaylar Kriptokoin.com’da.
  • 1-21.jpg
Altcoin itirafı

Amerikalı TV fenomeni Jim Cramer, kripto yatırımcılarına dijital varlık endüstrisiyle ilgili risklere karşı dikkatli olmalarını tavsiye etti. Ona göre, Bitcoin ve altcoinlere yapılan yatırımlar, spekülasyonun eksik olmadığı “daha ​​büyük aptal teorisine” dayanıyor. Ayrıca Cramer, enflasyonist nedenlerden dolayı kripto para avcısı olmadığını, bunun yerine “sadece kumar oynadığını” itiraf etti. CNBC’den Jim Cramer, kripto para birimleri ve onlarla çalışan insanlar hakkında tartışmalı bir duruş daha paylaştı. Endüstrinin “daha ​​büyük aptal teorisi” ile ilişkili olduğuna inanıyor. Özünde, bu kavram, bir varlığı satın alarak ve daha sonra onu daha yüksek bir fiyata satın alacak birileri olduğu için satarak para kazanılabileceği fikrini ifade eder. Çin‘in bu yaz dijital varlık işlemleri ve madenciliği üzerindeki baskısını takiben, neredeyse tüm Bitcoin zulasını sattı ve bu onu esas olarak Ethereum’a maruz bıraktı.
  • Bitcoin-Cryptocurrency-Wallpaper.jpg
Ancak Amerikalı, ikinci en büyük kripto para biriminin de keskin bir savunucusu olmadığını söyledi ve hatta varlığın fiyatı arttığında pozisyonlarını satacağını itiraf etti. Ethereum’un bugün bir ATH’ye ulaştığını göz önünde bulundurursak, Cramer USD değerinin gelecekte rallisine devam edebileceğine inanıyor gibi görünüyor. Cramer: “Ethereum’a özel bir bağlılığım yok ve eninde sonunda yükselmenin bittiğini düşündüğümde pozisyonumun bozacağım” dedi.

Cramer, varlık sınıfını enflasyona karşı korunma olarak görenlerin yanına adını koydu. Yine de, kripto pazarına girme nedeninin kumar oynadığı için bununla ilgili olmadığını söyledi: “Enflasyon sigortası olarak Bitcoin veya Ethereum satın almadım. Dürüst olmak gerekirse, kumar oynuyordum. Ben sadece kalabalık psikolojisi üzerine kumar oynuyordum ve bu olayların neden arttığına dair hiçbir fikrim yok.”
  • 2-14.jpg

Üst Alt