Son Konu

Hale Soygazi'nin özür çağrısına Seda Sayan'dan jet yanıt

yasuo

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
hale_soygazinin_ozur_cagrisina_seda_sayandan_jet_yanit_1564037862_616.jpg

Hale Soygazi'nin oğlu olduğunu iddia eden Murat Şar'ı yayınına bağlayan Seda Sayan, Şar'ın Soygazi'nin öz oğlu olmadığı kesinleştikten sonra sessizliğini korumuştu. Ancak Soygazi, Sayan'dan özür beklediğini belirtti. Bunun üzerine ünlü şarkıcı bir açıklamada bulundu.

Ünlü şarkıcı Seda Sayan, yayınına çıkardığı Murat Şar dolayısıyla sinema sanatçısı Hale Soygazi ile karşı karşıya geldi. Hale Soygazi'nin annesi olduğunu, Sayan'ın programında iddia eden Şar, Soygazi ile mahkemelik olmuş, yapılan DNA testi sonucunda anne-oğul olmadıkları kesinleşmişti.

Soygazi, yaşanan bu olayların ardından Sayan'dan özür beklediğini belirtti. Konu hakkında sessizliğini koruyan Seda Sayan, Instagram hesabından şu açıklamada bulundu:

n0vFc_1564037605_4943.jpg

"Yetişkin bir beyefendi programıma başvurup annesini aradığını söyledi ve onu büyüten aile bireylerinden bazılarının annesi olduğunu iddia ettiği hanımefendinin ismini duyduğunu iddia etti . Yaptığım programın sonuna kadar arkasındayım. Özür dileyecek hiç bir şey yapmadım. Kaldı ki geçmişte yaptığım programda ekibimin bilmeyerek yaptığı hata için bile ÖZÜR DİLEMİŞİMDİR. Ayrıca geçmişte DNA testi yapılıp negatif karar çıktıktan yıllar sonra EVET benim çocuğum diyenleri yıllar içinde gördük. Ben programcıyım herkese kapısı açık ve yıllarca herkesi dinleyen kucaklayan sarıp sarmalayan programlara imza atmış Türkiye'nin YETİŞ BACI' sı ve EN GÜVENİLİR ismi olmuş yüce halkımızın buralara taşıdığı bir İNSANIM. Umarım bu açıklama yeterlidir. Özürlük bir durum yok."

Üst Alt