Son Konu

Ünlü oyuncu İbrahim Büyükak'tan şaşırtan açıklama! Hüngür hüngür ağladım

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
unlu_oyuncu_ibrahim_buyukaktan_sasirtan_aciklama_1635581014_3755.jpg

Ünlü komedyen İbrahim Büyükak yıllar evvel yaşadığı zorlukları anlattı. Büyükak, İstiklal Caddesi'nde yürürken hüngür hüngür ağlamıştım. Lakin dezavantajları her vakit avantaja çevirdim" dedi.

Komedyenliğin yanı sıra yazarlıkta yapan ve oynayan İbrahim Büyükak yaptığı başarılı sinemalarla isminden kelam ettirmeye devam ediyor. Ünlü komedyen, bugüne gelene kadar şiddetli yollardan geçtiğini açıkladı. 

ibrahim büyükak hüngür hüngür ağladım

Üniversite sonrası, iş bulabilmek için gayret verdiğini söyleyen Büyükak, katıldığı bir üniversite söyleşisinde geçtiği yollardan bahsedip, gençlere tavsiyelerde bulundu. Başarılı komedyenin en büyük hayali muharrir olmaktı.

Bunu da şu sözlerle anlattı: "Yazar olmayı, lise son sınıftan itibaren başa koymuştum. Hatta sadece bu yüzden üniversitede, devam zaruriliği olmayan bir kısım seçmiştim. Müellif olmaya çalışıyordum. Orada da bir sürü meşakkat yaşadık. Telif alamadığım, işlerimin yayınlanmadığı vakitler oldu."

Büyükak, o periyotlarda başından geçen duygusal bir kıssayı de anlattı: "Bir mizah mecmuasına gittim. Yazılarımı beğendiler. 'Bir hafta sonra gel görüşelim' dediler. Bir gittim kimse yok, mecmua bomboş. Sanki 'Bana gel dediler, biz geliriz demediler, adamlar haklı mı?' diye de bir yandan düşünüyorum. İstiklal Caddesi'ne çıktım ağlıyorum. Emindim, bu sefer bir şey olacak demiştim. Hayal kırıklığına uğradım. Sokakta yürürken ağlıyordum."

Üst Alt