Son Konu

Talat Bulut'tan şaşırtan itiraf: Hala kirada oturuyorum

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
talat_buluttan_sasirtan_itiraf_hala_kirada_oturuyorum_1638715529_9451.jpg

Usta oyuncu Talat Bulut, evvelki gün City's Nişantaşı'nda alışveriş cinsinde görüntülendi. Usta oyuncu, fotoğraf isteklerini geri çevirmedi. Bulut, hâlâ kirada oturduğunu itiraf etti.

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Bulut, fit fiziği hakkındaki soruya, "Televizyonda düzgün fizik ve karizma geçerliliğini koruyor. Oyunculukla ilgili bir sıkıntım yok ancak bunun yanında fiziğimizde koruyalım da tahminen bir kaç kuruş eder diye" diye yanıt verdi.

Bulut, hâlâ kirada oturduğunu itiraf etti. Sanatçı, "Bu vakte kadar hiçbir yatırım yapmadım. Benim yatırımın kendi sıhhatini korumak, kendi vücudunu düzgün bakmak. Bir kızım var Amerika'da eğitimi devam ediyor. Onun eğitimine yönelik harcamalar yapmak en büyük yatırım. Eğitim kural. Hâlâ kirada oturuyorum" dedi.

SIHHATİM YERİNDE

Geçtiğimiz günlerde sıhhat sorunu yaşayan Talat Bulut, durumu hakkında bilgi verdi. Sanatçı, "Evet, geçtiğimiz hafta bir ameliyat geçirdim. Kasıkta bir fıtık vardı o da bağırsaklar için risk taşıyordu o yüzden ameliyat oldum. Ayda bir kez denetimim olacak. Şu anda durumum pek âlâ." dedi.

Üst Alt