Son Konu

Engin Altan Düzyatan'ın baldızı Aslışah Alkoçlar'dan şaşırtan itiraf: Ablam beni eve almıyor

klimaci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
engin_altan_duzyatanin_baldizi_aslisah_alkoclardan_sasirtan_itiraf_ablam_beni_eve_almiyor_1591181662_9952.jpg

Koronavirüs salgınından beridir ilk kez dışarı çıkan Aslışah Alkoçlar, oyuncu Engin Altan Düzyatan'la evli olan ablası Neslişah Alkoçlar'ın evden çıkmadıklarını söyledi. Ablasını çok özlediğini ifade eden genç Alkoçlar, ablasının kimseyi eve kabul etmediğini itiraf etti.

Yeşilçam'ın efsane oyuncusu Hülya Koçyiğit'in torunu Aslışah Alkoçlar geçtiğimiz günlerde Sarıyer'de görüntülendi. Koronavirüs salgının azalmasıyla normalleşmeye ayak uydurmaya çalışan Alkoçlar, mekanını Temmuz ayında açacağını ifade etti.

P958q_1591181471_289.jpg

Haziran ayında mekan açmanın tehlikeli olduğunu vurgulayan Alkoçlar, sürecin psikolojik olarak yıprattığını vurguladı.

a9vLF_1591181535_2796.jpg

Özellikle ablası Neslişah Alkoçlar'ı ve yeğenlerini özlediğini belirten genç Alkoçlar, ablasının 2 aydır eve kimseyi kabul etmediğini belirtti. Alkoçlar "Ablamı çok özledim. Onunla görüşemiyoruz. Çok korkuyorlar. Yaklaşık iki aydır hiç evden çıkmadılar. Beni de eve kabul etmiyorlar" şeklinde konuştu. 

9fwkv_1591181591_0161.jpg

Üst Alt