Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları; 💬

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle Private Massage (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📝

Bilgilihocam.Com katılım tamamen ücretsizdir, Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konulardan kazanç elde edebilirsiniz.

• Lütfen forum kurallarını ihlal etmeyiniz. Keyifli Forumlar Dileriz...

Moderator Alımları Başlamıştır

• Konbuyu başlatan admin
  • Başlangıç tarihi

Bilgilihocam Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Öneri Ve İstek kategorisinde admin tarafından oluşturulan Moderator Alımları Başlamıştır başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 216 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Öneri Ve İstek
Konu Başlığı Moderator Alımları Başlamıştır
Konbuyu başlatan admin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan urgot
admin

admin

Banned
Web sitesi
bilgilihocam.com
Corona Virüs Nedir ?
Moderator Alımları Bu bölüm altında yapılacaktır..

Yazar: admin
Article Title: Moderator Alımları Başlamıştır
Source URL: Forum Sitesi-https://bilgilihocam.com
Quote & Share Rules: Short quotations can be made from the article provided that the source is included, but the entire article cannot be copied to another site or published elsewhere without permission of the author.
urgot

urgot

Üye
Foruma artık Moderatör alma zamanı geldiğine karar verdim ve alımları başlatıyorum. Öncelikle Moderatör nedir merak edebilirsiniz. Hemen açıklayalım.

Moderatör: Foruma yeni içerikler üreterek ve var olan içerikleri düzenleyerek yönetim kadromuzda bulunan kişidir. Moderatör olan arkadaşlar bir nevi deneme moderatör gibidir. Bu süreç onlar için deneme, sınanma dönemidir.

Moderatör başvurusu yapacak arkadaşlar forumdaki kategorilerden en fazla 3 tane seçerek başvuru yapabilirler.
Ayrıca başvuru yapabilmek için en az 10 özgün konu açmış olmalısınız.

3 bölüm seçtikten sonra bana aşağıdaki formu doldurak özel mesaj yollayarak başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz olumlu sonuçlanması üzere size bildirilir.

Konu Başlığı : Moderatör Başvuru yazmalısınız.

Ad soyad:
Yaşınız:
Yaşadığınız Yer:
Forumda Online Süreniz:
Moderatör olmak istediğiniz Bölüm ya da bölümler:
Üye olduğunuz forumlar:
Kısaca kendinizden bahsediniz: