Son Konu

Mesajla Erkek Arkadaşına Gönderdiği Poposu Twitter'a Düşünce Goygoycuların Eline Mizah Malzemesi Olan Kadın

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-22946453b3a66e3f0adc99b1bb741bab4f0b8191.jpg

Fotoğrafı gönderdiğine pişman etmişler....

Twitter'dan @malarkeymastery geçtiğimiz günlerde bir fotoğraf paylaştı, fotoğraftaki bayan karşı taraftaki şahsa poposunu göndermişti.

twitter.com

• Daha sonra ikimizin de işi bitince konuşabilir miyiz?

• Biliyorum berbat bir gün geçiriyorsun, bu yüzden...
İle başlayan bildirileriyle birlikte tayt giydiği poposunun fotoğrafını gönderi. Ancak gerisinden aldığı yanıt şöyleydi:
  • Bu ne?
1. Tweet süratli bir halde elden ele yayıldı ve birçok kişi popo olduğunu bile sıkıntı anladıkları fotoğrafı mizah gerecine çevirdi.

twitter.com
2. Bayanın giydiği taytın alışveriş sitelerinde popo kaldırma özelliğine sahip olarak satılması da hayli komikti.

twitter.com
3.

twitter.com
4. "Bu Tank Hill'in poposu"

twitter.com
5. "İlk başta bayanın fotoğraf hilesi yaptığını ve latife olduğunu düşünmüştüm."

twitter.com
at first i thought she did this trick in the photo and that it was actually the joke lol

twitter.com
6. "Kanepe sanmıştım, bu türlü bir kanepe"

twitter.com
7. "Hank Hill poposunu almışlar."

twitter.com
8.

twitter.com
9. "Koltuk kenarı"

twitter.com
10.

twitter.com
11. "Sırt ve kolun birleştiği kısım?"

twitter.com

Denizaşırı Mizahta Bu Hafta: Son Günlerde Yabancıları Kahkahaya Boğmuş 15 Komik Tweet

En Acayip Ayrılık Öykülerini Paylaşırken Ağlanacak Hallerine Kahkaha Attıran 17 Bahtsız Takipçimiz

Gördüğünüz Andan İtibaren Gençliğinizden 20 Yılı Çalıp Götürecek Birbirinden Acayip Görseller

Üst Alt