Son Konu

Bitcoin’in Ekim Fiyatını Bilen Analist: Bu Seviyelere Gidiyoruz!

teknolojiuzmani

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
companies-investing-in-bitcoin.jpg

Kıdemli kripto analisti Tone Vays, Bitcoin (BTC)’in bir sonraki rallisi için önemli bir fiyat seviyesinin kırılma çizgisi olarak hareket edeceğini söyledi. Tone Vays, BTC’de yükseliş öncesi bir düşüş hareketi bekliyor. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Tone Vays: Bitcoin (BTC) yaklaşık 54.000 dolara geri çekilebilir!

Yeni analizinde Tone Vays, başlangıçta Bitcoin (BTC)’in yaklaşık 54.000 dolara geri çekilmesini beklediğini, ancak bunun yükselişin sonu olmayacağını söyledi. Analist, 115.000 YouTube abonesine, Bitcoin’in 128 günlük hareketli ortalamasının 200 günlük hareketli ortalamasının üzerine çıkmaya yakın olması gerçeğini beğendiğini ve bu durumun orta ve uzun vadede daha fazla yükseliş getirebileceğini söyledi.
kriptopara3-e1631525992847-1024x560.jpeg
Tone Vays günlük bir yeşil kapanışın daha BTC’yi 64.000 dolara çok yaklaştıracağını söylüyor. Bu da analistin kral kripto para için “kırılma çizgisi” dediği şey. Analist, 66.000 dolar civarındaki direncin başka bir yükselişi durduracak kadar güçlü olmadığını düşünüyor. Tone Vays konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu bizi bu çizgiye çok yaklaştırabilir ve ben bu çizgiyi kırılma çizgisi olarak kullanıyorum… Bu çizginin üzerine çıkabilirsek, bu zirvenin tutacağına dair çok az bir olasılık görüyorum ve bu 64.000 dolarlık çizginin üzerine çıktığımızda sürekli olarak yukarı ve yukarı ve yukarı ve yukarı gideceğimizi tahmin edeceğim. Bu nedenle günlük grafik tarafsız olsa da kesinlikle yükseliş eğiliminde.
bitcoin-cryptocurrency-wallpaper-free-photo.jpg
Tone Vays: Aralık sonuna kadar 100.000 dolara çıkmamızı bekliyorum!

Eylül ayında Tone Vays, Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyelerini Ekim ortasında kıracağını doğru bir şekilde tahmin etti. Tahmininin bir sonraki kısmı, BTC’nin Aralık ayı sonlarında altı haneli seviyelere kadar ilerlemesidir. Ayrıca analist, BTC’nin büyük Aralık çöküşü olan 7.000 doları da tahmin etti. Tone Vays konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Tıpkı daha önce olduğu gibi, Ekim başında veya Ekim ortasında, önceki tüm zamanların en yüksek seviyelerine meydan okumaya başlamamızı ve ardından yıl sonunda büyük bir yükselişe geçmemizi bekliyorum. Ekim ortasından Aralık sonuna kadar olduğu gibi, 65.000 dolardan 100.000 dolara çıkmamızı bekliyorum. Hala hedefim bu.

Üst Alt