Son Konu

Beren Saat açıkladı: Hapishanede gibi hissediyorum!

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
beren_saat_acikladi_hapishanede_gibi_hissediyorum_1576137853_9309.jpg

Netflix'in 2. Türk imalatı olan Atiye serisiyle gündemin konuşulan ünlü oyuncusu Beren Saat, çarpıcı açıklamalarıyla gündeme geldi.

Ünlü oyuncu Beren Saat, Based İstanbul mecmuası için objektif önüne geçiyor. Neden oyuncu olmayı istediğine ait açıklamalarda bulunan Saat, Aşk-ı Memnu'daki partneri Selçuk Formül'ü izledikten sonra oyuncu karar verdiğini açıkladı.

B8pse_1576137808_2596.png

Saat, "9-10 yaşlarındayım. Selçuk Sistem'in Ben Feuerbacj oyununu izlemiştim. Finalde demir konstrüksiyon merdivenleri yanıp sönen ışıkları ve Selçuk'un oraya çıkışını hatırlıyorum... 'Ben de burada olmak istiyorum' hissi çok baskındı" biçiminde açıkladı.

ZeQWb_1576137920_6939.jpg

ÜNLÜ OLMAK HAPİSHANEDE HİSSETMEK GİBİ!

Başarılı oyuncu,"Ünlü olma hali seni nasıl etkliyor" sorusuna ise "Ünlülük, popülerlik ünlü olana kadar çok matah görünüyor. Sahiden ünlü olduğun gün, bu bir hapishane velev hücre" halinde çarpıcı açıklamalara konum verdi.

VESAIR HABERLERİ;

Ünlü oyuncu Beren Saat'in yeni serisi Atiye'ye yaklaşım bir ay kaldı. Atiye çekimlerinde başarılı oyuncu, şahsi ışık, yüzdeki gözaltı ve çizgileri yok eden efektleri kabul etmedi. Birçok sahnede makyaj da yaptırmadı.Bu detay, içtimaî medyada konuşulan bir gelişme oldu.

Eb70w_1575101838_5639.png

NE OLMUŞTU?

Ekranların sevilen serisi İstanbullu Gelin başta olmak üzere birçok kısmın çekildiği dairede yeni seri girişimi Atiye'nin de çekimlerine başlandı. Ünlü oyuncu Beren Saat'in rol aldığı Atiye serisi çekimlerde tüm dikkatleri üzerinde toplayan Beren Saat, basından arkadaşlara görünmemek için gün uzunluğu kendini sete kapattı.

n4c6V_1553755883_1565.jpg

Atiye serisinin başrol oyuncuları Beren Saat, Meral Çetinkaya, Başak Köklükaya, Metin Akdülger ve Melisa Şenolsun olacak. Teşvikiye Caddesi'nde gerçekleşen sette büyük bir vincin üzerine konulan spot ışıkları yardımıyla çekimlerin yapılacağı beşinci kattaki dairede aydınlatma yapıldı. 

CNDms_1553756375_8418.jpg
Atiye serisinin sekiz kısım çekileceği ve bu dönem yayınlanacağı konuşulan Atiye serisinde Beren Saat, inanılmaz güçlere sahip bir ressamı canlandıracak.

Üst Alt