Son Konu

Şenlendirici'den yine yanıt geldi

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Şenlendirici'den yine cevap geldi görünen o fakat Deniz Seki Hüsnü şenlendirici muhabbeti böyle uzar gider onlar prim yapmaya devam ederler ARTIK TAHAMMÜLÜM KALMADI 1548630685 1548630685 senlendiricidenyineyanitgeldi5c4e3aa57bcacsenlendiricidenyineyanitgeldi5c4e3aa57bcac http:wwwgeccecomserviceMakeThumbaspx?Image webimageshaberklarnettt%281%29&w 415&Alt webimageshaberhaberlrg HÜSNÜ ŞENLENDİRİCİ, DENİZ SEKİ'Yİ YALNIZ BIRAKTIĞI İÇİN, 'ERKEKLİĞE SIĞMADI' DİYE ÖZETLENEN ELEŞTİRİLERİN CANINI FAZLA ACITTIĞINI SÖYLEDİ 'ARTIK tahammülüm kalmadı' diyen Hüsnü Şenlendirici şu açıklamayı yaptı: 'Herkes bir yerden vurmaya çalışıyor Deniz içeride bari geride kalanı hırpalayalım mantığını anlayamıyorum Bakın, ben asla ve katiyen şu üç cümleyi söylemedim Birincisi, 'Benim adımı verme', ikincisi ise 'Deniz'e bunu yakıştıramadım' diğeri de, 'Uyuşturucu olsa beni niye almıyorlar' Biz Deniz ile bu olaylar olmadan beş gün önce ayrıldık Her ilişkide ayrılıklar, barışmalar olur Ama biz, kesin olarak yollarımızı ayırmaya karar vermiştik Bu, güçlü bir ayrılıktı Hatta onun evinden tüm eşyalarım stüdyoya deha gelmişti Daha Sonra bu durum oldu Gözaltına alındığı günün sabahı kalktım avukat Aydınlatılmış Kurban ile birlikte karakola gittik Açık Fikirli'ı içeri aldılar beni almadılar Ben de bunun üstüne, 'Allah Allah beni niye içeri almadılar acaba' dedim Söylediğim bu 'Uyuşturucu olsa beni de içeri alırlardı' diye yazıldı Daha Sonra da 'Benim adımı verme' dediğim Size bunları söylemediğimi nasıl kanıt edebilirim İnanın ben böyle şeyler söylemedim Sonra kalktım, çocuklarımın annesinin kuaför salonuna gittim Bunda ne var? O benim çocuklarımın annesi Görüşmemde de ne gibi bir musibet var? Deniz'i gidip göremiyorum ancak Elim kolum ast Söyleyin bana, Deniz'e nasıl sahip çıkmamı istiyorsunuz? Deniz'le gözaltı süresi bitip, evine geldiği zaman konuşmuştuk O benim çıkıp, konuşmamı istemedi Bu sözümü de tutacağım Bence bu kızı günah keçisi yaptılar'  

Üst Alt