Son Konu

Sadece 1 saat daha kalamadın mı lanet muhtemel Başkent'de ?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Daha önce açtığım konularda hoşlandığım kişiyi, bana olan davranışlarını vs anlatmıştım küçük bir özet geçeyim

Kızla tanışalı tam 1 yıl oluyor Onun bana kanka demesi haricinde hiçbir sorun yoktu Herşey çok güzeldi Ben sevgili olan iki kişinin arasına girmem ve bu kızın da bir sevgilisi vardı, aralarına girmedim 23 gün önce öğrendim ancak sevgilisinden ayrılmış Ona karşı hissettiğim o fazla saf, pak ve hoş duyguları anlatmam için önümde bir engel kalmamıştı

Fakat ya Hayır!derse diye sürekli düşünüyordum İlişkinin en ince ayrıntısına kadar bitmesiyle sevgili elde etmek arasındaki ince çizgideydim Ne yapacağımı hiç bilmiyordum Sabahleyin 56 lara değin düşündükten daha sonra kararımı vermiştim Söyleyecektim

Telefondan yolladığım mesaj
müsait olduğun zaman randevulaşma imkanımız var mı ? Kızılay'da oturur birşeyler yeriz birşeyler içeriz, süre aşmak ve konuşmak istediğim önemli bir konu var

Cesaretimi topladım Herşey hazır öyle yoğun gerginlik altındayım ki anlatamam Çünki ya arkadaşlığımız adamakıllı bitersekorkusu yeyip bitiriyordu beni Görmezden gelerek yüksek yürek ritmiyle buluşacağım saatin gelmesini bekliyordum sonradan telefona ondan bir mesaj geldi
Özür dilerim

İnanın o an hiçbirşey anlamadım Ne oluyor diye merak ettim Mesaj attım n'oluyor diye yanıt değil Telefonunu arıyorum açmıyor En sonunda Facebook'a gireyim, açıksa oradan sorayım dedim ve girmez olaydım

yaşadığı şehri güncelleyerek yaptı
10 15 saniyelik bir sükunet
Hayatımda çektiğim en derin of
sonra gözlerimden süzülen yaşlar

+Anne
Efendim?
+Dışarı çıkın
N'oldu oğlum?
+Çıkııııııın!!!!

Annem kardeşimi de alarak bahçeye gitti
Size yemin ediyorum dostlarım Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilirnicealem üyesi olmak için tıklayınız eşliğinde bütün 45 dakika hüngür hüngür ağladım Ben ancak bu kız için 6 kişiden dayak yedim, gideceğim üniversiteden vazgeçtim
Onsuzluğu bir kenara koyun Allah aşkına Bu muydu karşılığı WC harici 2 gündür odamdan dışarı adım atmıyorum
Allah benim belamı verseymiş te sevmeseymişim
Keşke diyorum buluşabilseydim de açılsaydım Tüm arkadaşlığım bitseydi 2 gün ağlar sonradan susardım Bu değin koymazdı be

Üst Alt