Son Konu

Mehmet Elmas Bu Aşkta Zararım Var şarkı sözleri

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
yCn2j_1635941087_1322.jpg

Son devrin parlayan yıldızlarından Mehmet Elmas'ın yeni müziği "Bu Aşkta Ziyanım Var" müzik listelerinde üst sıralara yerleşti. Herkes tarafından büyük beğeni toplayan müziğin kelamları ise arama motorlarında sık sık araştırılıyor. Pekala Mehmet Elmas Bu Aşkta Ziyanım Var müzik kelamları nedir? Mehmet Elmas Bu Aşkta Ziyanım Var müzik kelamları...

"Sıfır Bir", "Sokağın Çocukları" ve "Tombala" üzere üretimlerde rol alan Mehmet Elmas, sadece oyunculukta değil müzik piyasasındaki başarısıyla da isminden kelam ettiriyor. 24 yaşındaki genç isim, geçtiğimiz gün dijital müzik platformlarında yayınlanan yeni müziğiyle dikkatleri üzerine çekti. Kelamı Doğan Işıklı ve müziği Efes Nurlu'ya ilişkin olan "Bu Aşkta Ziyanım Var" müziği bir gün içerisinde binlerce kere dinlenerek müzik listelerini alt üst etti. Müzik severlerden tam not alan müziğin klibi ve kelamları ilgi odağı haline geldi. Pek çok kişi müziğin kelamlarını internette araştırmaya başladı. İşte herkes tarafından büyük beğeni toplayan Mehmet Elmas - Bu Aşkta Ziyanım Var müziğinin kelamları...

MEHMET ELMAS - BU AŞKTA ZİYANIM VAR MÜZİK SÖZLERİ 

Arkamdan ah edipte, ben ağlarken güldün mü?
Artık için rahat mı? Muradına erdin mi?
Seni sevmekten öteki var mı benim günahım
Birbirine karıştı, gecelerim sabahım

Bu aşkta ziyanım var, benim ne günahım var?
Bitirdin helalin var, muradına erdin mi?

Bugün dünden beterim, bir meçhule giderim
Seni tebrik ederim, muradına erdin mi?
Yaradanın aşkına, dön de bir bak arkasına
Bu gidişle ölürüm, çıkamam ben yarına.

Üst Alt