Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları; 💬

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle Private Massage (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📝

Bilgilihocam.Com katılım tamamen ücretsizdir, Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konulardan kazanç elde edebilirsiniz.

  • Lütfen forum kurallarını ihlal etmeyiniz. Keyifli Forumlar Dileriz...

Nanoakışkan nedir, Nanoakışkan ne demek

Bilgilihocam Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Türkçe Sözlük kategorisinde yaprak0135 tarafından oluşturulan Nanoakışkan nedir, Nanoakışkan ne demek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 455 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Türkçe Sözlük
Konu Başlığı Nanoakışkan nedir, Nanoakışkan ne demek
Konbuyu başlatan yaprak0135
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Neo
Nanoakışkan hakkında bilgi
Nanoakışkan anlamı

Nanoakışkan , nanoparcacıkların bir sıvı icerisindeki suspansiyonlarına denir Nanoakışkanlar yuksek ısıl iletim katsayılarıyla ısı transferi artırımı icin gelecek vaat etmektedirler Nanoparcacık olarak metaller, oksitler, karpitler ya da nanokarbon tupler kullanılabilir Temel akışkan olarak su ya da etilen glikol kullanılır
 
yaprak0135

Benzer konular

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst