Son Konu

Bu durumda ne yapılır?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba arkadaşlar Fazla uzun zamandır konuştuğum bir kız var Ilk kez birini gerçekte sevdim diyebilirim Beni daha önce reddetti, istemedi, arkadaşı olarak gördüğünü söyledi Ben de peşini bıraktım tabiki de, gitmedim üzerine Sonradan, birkaç defa gelgitleri oldu bana, fakat hiçbirinde bir ilişkiye başlayamadık Beni fazla yordu, üzdü Ben de en ince ayrıntısına kadar tamamlama kararı aldım ama ondan sonra her yerde hayatıma girmeye çalıştı Bu sefer çok bambaşka yaklaşıyordu Ben de ona bir baht daha verdim, bana yaklaşmasına izin verdim Her şey fazla güzel gitmeye başlamıştı ikimiz için de El ele tutuşmaya başlamıştık, birbirimize sarılıyorduk, ben arada yanağından öpüyordum Artık bu sefer mutlu olacağımızı düşünüyordum Lakin birgün beni çağırdı konuşmak istedi Bana karşısında benim ona aleyhinde hissettiğim dek yoğun duygular hissetmediğini söyledi, benim beklentilerimi karşılayamayacağını ve bir zaman sonradan kendisinin de benim de üzüleceğimi söyledi Arkadaş olarak devam etmek istediğini söyledi Sanırım onu azıcık pozitif sevdim, bu da onu sıktı ve bu yüzden olmadı
Şu an ne yapmam gerektiğini bilmiyorum Ondan uzaktan durmaya ve unutmaya çalışıyorum Fakat içimden bir ses onu her tarafta kazanabileceğimi söylüyor Ilginç bir şart içerisindeyim Onunla fazla fazla şey paylaştık ve alıştık, birbirimize fazla değerinde veriyoruz doğrusu
Bir us verirseniz doğrusu mutlu olurum Çoktan yorumlarınız için teşekkür ederim

Üst Alt