Son Konu

Fahriye Evcen oğlu Karan Özçivit ile paylaşım yaptı!

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
imodifier

Bodrum tatili dönüşünde görüntülenen oyuncu Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, son bir haftadır magazin gündeminden düşmedi. Oğulları Karan ile paylaşım yapmak istemediklerini söyleyen çift, kimi toplumsal medya kullanıcılarının tenkitlerine maruz kaldı. Ama yalnızca Karan ile paylaşım değil tıpkı devranda Evcen'in kiloları ile ilgili acımasız tenkitler yapıldı. Birçok ünlü isim ve hayranları ise sosayl medyadan Evcen'e destek paylaşımlarında bulundu. Tüm bu tenkitlerin gölgesinde Evcen, çevre medya hesabından oğlu Karan ile paylaşım yaptı.

Günlerdir magazin gündeminden düşmeyen oyuncu Burak Özçivit ve eşi Fahriye Evcen'den Karan ile yeni paylaşım geldi. Fahriye Evcen Instagram hesabında yayınladığı gönderiye "Beni ararsanız bulutların üzerindeyim..." notunu düşerek, ana olmanın vermiş olduğu hissi tabir etti. Oğlu Karan'ın yerküreye gelmesiyle bahtiyar aile hayatını sürdürmeye devam eden Fahriye Evcen ile Burak Özçivit, oğullarının yüzünü göstermeden paylaşım yapmaya devam ediyor.

SON GÜNLERDE NELER OLDU!

İki günlük Bodrum tatili dönüşünde havalimanında görüntülenen Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti, bebekleri Karan'ın yüzü görünmesin diye panikledi. Bebek arabasının yüzünü kapatan çift, daha sonra çıkışa yaklaştı. Muhabirlerin "Bebeğin yüzünü neden sakladınız? sorusunu yanıtlayan çift "Çok görünsün nazara gelsin istemiyoruz" dedi.
"Geçtiğimiz  günlerde bebeğinizin yüzü görüntülendi reaksiyonunuz ne oldu?" sorusuna ise, Özçivit "Şaşırdık. İki günlük tatile gittik beklemiyorduk" formunda konuştu. Başkaca Evcen'in hamileliği boyunca aldığı kiloları vermemesi de dikkatlerden kaçmadı.

OYUNCU VİLDAN ATASEVER'DEN KİLO DESTEĞİ!

Tevellüt sonrası fit görünümleri ile süratlice eski hallerine dönen ünlülerin tersine kilolu bir formda görüntülenen Fahriye Evcen için toplumsal medyada kilosu hakkında kimi tefsirlerde bulunuldu. Oyuncu Vildan Atasever ise Instagram hesabından arkadaşı Evcen'i destekleyerek ''Sen her halinle güzelsin. Her şeyden değerlisi Karan bebeğin biricik anasısın...'' dedi ve kilonun bir ana olarak ona ne kadar çok yakıştığını tabir etti.

BENGÜ: ''KİLOMU DERT ETMİYORUM...''

XH25Z_1565960215_6064.png

Tevellüt sonrasında kilolarından kurtulamayan Fahriye Evcen için 5 Ağustos'ta kızı Zeynebi yerküreye getiren Bengü,

"Ben de yeni veladet yaptım... Lohusayım... Emziriyorum... Benim de ellerim, ayaklarım, yüzüm ödemden şiş... Âlâ besleniyorum, asla kilomu dert etmeden bizim için sağlıklı olan ve süt arttıran ne varsa yiyorum..." diyerek Fahriye Evcen'in yanında olduğunu belirtti.

aAuUX_1565860687_9003.jpg

FAHRİYE EVCEN'DEN KİLO TENKITLERINE KARŞILIK GECİKMEDİ!

Fazlalık kiloları nedeniyle muaheze oklarını üzerine toplayan Fahriye Evcen, yapılan tüm nahoş tenkitler önünde sakinliğini koruyarak çok şık bir cevap verdi. ''Her ana, her hatun çok güzeldir!'' paylaşımında bulunan Evcen, gerekli yanıtı herkese vermiş oldu.

O131d_1565954669_2525.jpg

BURAK ÖZÇİVİT'TEN EŞİ FAHRİYE EVCEN'E İLAN-I AŞK..

Kısa devirde Twitter hesabında tt listesinin üst sıralarına yerleşen hoş oyuncu Fahriye Evcen'in eşi Burak Özçivit, eşi hakkında yapılan yakışıksız bahse içtimaî medya hesaplarından hakim oldu. Bir yakınına “Fahriye her haliyle o kadar şık ki, ona olan aşkım her gün artıyor.” 8.6 milyon takipçili Evcen’e yurt içi ve yurt dışından hayranları da “Yanındayız” desteklerini vermeye devam ediyor.

rBqWo_1566023458_6289.jpg

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit'in, doğumundan bu yana herkesten sır üzere sakladıkları oğulları Karan Özçivit'in fotoğrafı ahir Bodrum'da görüntülendi. Bayramın 3. günü Bodrum'da olmayı tercih eden ünlü çift, havuzun başında suyun keyfini çıkarırken artta bakıcılarının kucağında tuttuğu Karan dikkatlerden kaçmadı.

WQqbC_1565762106_2244.jpeg

Elleri ve ayaklarının çekimi hariç hiçbir formda bebeklerinin fotoğrafını yayınlamayarak kişilerde merak uyandıran Fahriye Evcen ile Burak Özçivit'in oğullarının kimliği anlaşılan oldu. Havuz keyfinin yanı sıra Özçivit'in eşi Evcen'in fotoğraflarını çektiği de kameralara yansıdı. İşte Bodrum tatilinden Karan bebek ve kareler...

rY9yw_1565762073_2489.PNG

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ;

Üst Alt