Son Konu

KARA YOLLARI SON DURUM I 12 Eylül Pazartesi 2022 hangi kara yolunda çalışma var?

teknoloji

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
imodifier

Günü ailesiyle ya da iş için yollarda geçirecek olan vatandaşlar, kara yollarındaki son durumu merak ediyor.

Geçecekleri güzergahta çalışma olup olmadığını merak edenler, bu hususta en net bilgilere ulaşmak istiyor.

Vatandaşlar yollarda sorun yaşamamak, ya da geç kalmamak için, "Hangi kara yolunda çalışma var?" sorusunu araştırıyor.

Peki, Hangi kara yolunda çalışma var? İşte kara yollarında son durum...

Hangi kara yolunda çalışma var?

AA'nın haberine nazaran; Kara yollarının üretim, bakım ve tamirat çalışmaları sürdürülen kesitlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor. Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine nazaran, Anadolu Otoyolu'nun Çamlıdere ve Kızılcahamam Kavşağı Buğralar Köprüsü İstanbul istikameti derz tamir çalışmaları nedeniyle sağ̆ şerit trafiğe kapatılmış̧ olup, ulaşım öbür şeritlerden sağlanıyor. TEM Otoyolu'nun Selimpaşa Kavşağı-Mahmutbey Gişeler ortasında üstyapı yenileme çalışmaları sebebiyle her gün 22.00-06.00 saatlerinde Edirne istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşıma öteki istikametten iki istikametli müsaade veriliyor.

İzmir-Çeşme Otoyolu'nun 4-6. kilometrelerinde (Güzelbahçe-Urla Kavşağı) ekolojik köprü üretim çalışmaları münasebetiyle İzmir istikametinde sağ̆ şerit trafiğe kapatılırken, ulaşım 2 ve 3. şeritlerden sürdürülüyor. Fethiye-Söğüt yolunun 0-9 kilometrelerinde sathi kaplama çalışmaları nedeniyle şoförlerin trafik işaret ve işaretçilerine uymaları gerekiyor. Osmaniye-Gaziantep yolunun 0-1. kilometrelerinde üstyapı yenileme çalışmaları sebebiyle yol trafiğe kapatılarak ulaşım Toprakkale vilayet yolundan devam ediyor. Trabzon-Gümüşhane yolunun 28-31. kilometrelerinde yol üretim çalışması sebebiyle ulaşım bölünmüş̧ yolun bir kısmından iki istikametli gerçekleştiriliyor.

Tokat-Sivas yolunun 37-42. kilometrelerinde yol üretim çalışmaları hasebiyle ulaşım bölünmüş̧ yolun bir kısmından iki taraflı sağlanıyor. Elazığ-Bingöl yolunun 5-9. kilometrelerinde üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım denetimli sürdürülüyor.

Sivas-(Kangal-Gürün ayrımı) Devlet yolunun 48 ile 54. kilometreleri ortasında devam eden sathi kaplama çalışmaları sebebiyle şoförlerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri bekleniyor. Kayseri-Pınarbaşı yolunun 47-52. kilometrelerinde yol üretim çalışmaları münasebetiyle Kayseri-Pınarbaşı istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım öbür istikametten iki istikametli devam ediyor.

Üst Alt