Son Konu

CZN Burak hastaneden paylaştı! Burak Özdemir'in sağlık durumu nasıl?

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
czn_burak_hastaneden_paylasti_burak_ozdemirin_saglik_durumu_nasil_1636748470_037.jpg

Ünlü şef Burak Özdemir sevenlerini korkuttu. CZN Burak olarak tanınan fenomen şef hastane odasından bir paylaşımda bulundu. Peş peşe operasyonlar geçiren Özdemir'in sıhhat durumuna dair ablası açıklama yaptı.

Toplumsal medyada CZN Burak ismiyle tanınan ve Instagram'da 30 milyona yakın takipçisi bulunan Burak Özdemir, sevenlerini korkutan bir paylaşımda bulundu. Büyük bir restoran zincirinin sahibi olan Burak Özdemir'in hastane odasında yatarken fotoğrafını paylaşması görenleri üzdü. 

AMELİYAT OLDU

Toplumsal medya hesaplarından paylaşım yapan Özdemir, ameliyat olduğunu duyurdu:

''Ufak bir ameliyat geçirdim. Birbirinden hoş âlâ dilekleriniz için Allah razı olsun çok teşekkür ederim.''

Operasyon sebebi şimdi bilinmeyen Özdemir hakkında ablası, kardeşinin ikinci bir operasyon geçirdiğini belirterek Instagram hesabından kendisine çok sayıda ileti ve geçmiş olsun dileklerinin gelmesi üzerine şöyle bir açıklamada bulundu:

''Burak çok güzel. Ufak bir operasyon daha geçirdi. İletilerinize şimdi karşılık veremiyor lakin bütün bunların hepsini ona iletmeye çalışıyorum. Hepinize çok teşekkür ediyor. Ben ablası''

İstanbul'daki özel bir hastanede ameliyat olan Özdemir'in bir müddet daha önlem emelli hastanede kalacağı ve sıhhat durumunun ise uygun olduğu öğrenildi. 

Üst Alt