Son Konu

Mortal Kombat 11'e Gelecek Olan Sindel'in Karakter Modeli Görücüye Çıktı

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
imodifier

Mortal Kombat 11 çıkalı iki aydan uzun bir süre oldu ama NetherRealm Studios gerek yaptığı açıklamalarla, gerek verdiği ipuçlarıyla, gerekse güncellemelerle oyunun gündemden düşmesine izin vermiyor.

Mortal Kombat 11 kadrosuna katılacak daha çok sayıda karakter var, bunlardan bazıları eskiden beri bildiğimiz ve sevdiğimiz isimler, bazılarıyla Evil Dead'den Ash gibi misafir dövüşçüler. İşte o 'bildiğimiz' karakterlerden biri de Mortal Kombat hayranlarının en sevdiği isimlerden biri, benim de şahsi favorilerimden olan Sindel.

Sindel'i bir önceki oyunda oynanabilir karakter olarak görememek benim için hayal kırıklığı olmuştu, hatta Mortal Kombat 11'in de açıklanan ilk kadrosunda göremeyince çok şaşırmıştım. Neyse ki sonradan kendisinin DLC karakteri olduğunu öğrendik ve şimdi de oyunda nasıl görüneceğine dair fikir sahibi oluyoruz.

NetherRealm'in yönetmeni Ed Boon, Sindel'in karakter modelini "7 deadly Sindels" (7 ölümcül günaha atıfta bulunmuş) başlığıyla paylaştı:

mk_sindel.jpg

Resimde Sindel'i klasik mor kostümü içerisinde görüyoruz. Resim çok karanlık olduğu için biraz gamma değerini yükselttim, yine de pek bir şey belli olmuyor ama en azından suratındaki meydan okuyan ifadeyi ve saçlarının da bir kısmını görebiliyoruz. Sindel, Mortal Kombat serisini reboot eden 2011 tarihli oyunun hikayesinde ölmüştü, bu yüzden kendisini bu resimde Revenant formunda görüyoruz.

Mortal Kombat 11 - İnceleme

23 Nisan'da çıkan Mortal Kombat 11, PC, PS4, Xbox One ve Switch'te mevcut.

Üst Alt