Son Konu

62 Yaşındaki Adam, 10 Yaşındaki Kız Çocuğunu Taciz Ettiği İddiasıyla Gözaltına Alındı

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-2544a1a01b60488bc024c3128f30e1d8622890a9.jpg

Ankara'da bir markette 10 yaşındaki Irak asıllı S.H. isimli kızı taciz ettiği argüman edilen 62 yaşındaki R.A. yakalanarak gözaltına alındı. 

Olay, 3 gün evvel Mamak Aşık Veysel Mahallesi'nde bulunan markette meydana geldi. 

DHA'nın haberine nazaran alışveriş için markette bulunan R.A., S.H.'nın yanına yaklaşarak taciz etti. Bunun üzerine S.H., market çalışanlarının yanına giderek taciz edildiğini söyledi. R.A. ise bu sırada marketten kaçarak, uzaklaştı. İhbar üzerine markete polis takımları sevk edildi. 

Marketin güvenlik kamerasından S.H.'nin, R.A. tarafından taciz edildiği belirlenerek, yaşlı adamın yakalanması için çalışma başlatıldı.  Takibe alınan R.A. iki gün sonra yakalanarak, gözaltına alındı. R.A., emniyetteki süreçlerin akabinde adliyeye sevk edildi.

O anlar güvenlik kameralarına yansıdı

Öte yandan R.A.'nın küçük kızı taciz ettiği anlar marketin güvenlik kamerasına yansıdı. R.A.'nın yanına yaklaştığı S.H.'ye sarılarak, yanağını sıktığı ve küçük kızın reaksiyon göstererek uzaklaştığı görüldü. 

Lakin R.A.'nın market içerisinde küçük kızı takip ettiği ve bir kaç sefer daha yanına yaklaşarak taciz ettiği manzaraya yansıdı.

"Benim geldiğimi anlayınca kaçtı"

Olay sırasında markette bulunan Hacı Karatay, yaşanan olayı anlattı. 

Karatay, "Alışveriş yaparken 10 yaşında kızın market çalışanına, 'Biri beni taciz etti' dediğini duydum. Market çalışanına sordum ne olduğunu? 'Abi biri kızı taciz etmiş' dedi. Ben de o esnada 'korkma kızım, kim yaptı bana onu gösterebilir misin?' dedim. O sırada kız çocuğu adamı marketin dışında gördü. Ben de çabucak adamın peşine koştum lakin adam benim geldiğimi anlayınca kaçtı. Adamı 20 metre kovaladıktan sonra yakaladım. 'Sen kız çocuğuna bunu yapmaya utanmıyor musun?' diye sordum, ortada bir boğuşma oldu. O ortada esnaf geldi. 'Ne oluyor?' diye sordular. Olayı anlattım. Esnaf, 'O yaştaki adam o hareketi yapmaz, çocuk palavra söylüyordur' dedi. Adamı elimden aldılar, benim üzerime yürüdüler, ben de geri çekilmek zorunda kaldım. Geri markete gittim, çabucak polisi falan aradım. O gün saat 03.00'e kadar polise söz verdik, şahsı tanım etmeye çalıştık. Dün öğle saatlerinde yakalandığını öğrendik" dedi.

Üst Alt