Son Konu

CHP'li Kuşoğlu: 'Cumhurbaşkanı Adayımız Kılıçdaroğlu'

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-18be5a7c297acc56f0bc6fb5172f4a9325193a1c.jpg

CHP Genel Lider Yardımcısı Bülent Kuşoğlu, CHP'nin Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu için "Cumhurbaşkanı adayımız" dedi. 

CHP Çankaya İlçe binası yapılan tadilattan sonra kapılarını tekrar açtı. Açılışa, Kılıçdaroğlu'nun adaylığını vurgulayan açıklamalar damga vurdu.

CHP Genel Lider Yardımcısı Bülent Kuşoğlu partisinin Ankara Çankaya ilçe binasının açılışında konuştu. Kuşoğlu, "Sayın genel liderimiz, adayımız, Cumhurbaşkanı adayımız sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun sevgi ve sagılarını iletiyorum. Hepinize hürmetler sunuyorum" dedi.

"Kılıçdaroğlu'nu köşke oturtacağız"

CHP'li belediye liderleri da Cumhurbaşkanlığı için Kılaçdaroğlu'nu işaret etti. CHP'li Yenimahelle Belediye Lideri Fethi Yaşar, "Cumhuriyet Halk Partisi demokrasinin beşiğidir. Ülkenin içinde bulunduğu şartları biliyorsunuz. Bu şartlardan kurtulmanın yolu, kol kola, yürek yüreğe Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Cumhuriyetine sahip çıkmaktır. Kemal Kılıçdaroğlu'nu Cumhurbaşkanı yapmak bu ülkede; namusu, adaleti yenide tescil etmek için kol kola, yürek yüreğe çalışarak başaracağız. Zira her yerde başardık, burada da başaracağız. Yapılacak genel seçimlerde iktidara yürüyeceğiz" dedi.

"Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin merdivenlerinden tek tek çıkacağız ve Mansur Lideri oraya oturtacağız demiştim" diyen CHP'li Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, "Oturttuk mu?, Belediyeyi haramilerden kurtardık mı?" diye sordu, CHP'liler de "evet" diye haykırdı.

Taşdelen, "İlk seçimde sandık önümüze geldiğinde Genel Liderimiz Kemal Kılıçdaroğlu'nu Çankaya Köşkü'nün merdivenlerinden köşke oturtacağız" dedi.

Üst Alt