Son Konu

Ahmet Dursun ve Asena Demirbağ boşandı! Dursun'dan şaşırtan sözler

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
ahmet_dursun_ve_asena_demirbag_bosaniyor_1637392411_4944.jpg

Beşiktaş'ın eski futbolcusu Ahmet Dursun, 2019 yılında Asena Demirbağ ile nikah masasına oturmuştu. Ortalarında 19 yaş fark olan ikili, sürpriz bir halde boşandıklarını açıkladı.

Beşiktaş'ın eski futbolcusu Ahmet Dursun, 2019 yılında Asena Demirbağ ile nikah masasına oturmuştu. Ortalarında 19 yaş fark olan ikili, memnunluklarını bir kız çocuğuyla pekiştirmişti. Lakin çift sürpriz bir biçimde boşanma kararı aldıklarını açıklamıştı.

Geçtiğimiz sene birinci bebeklerini kucaklarına alan çift, evliliklerini tek celsede bitirdi.

Asena Demirbağ, "Çocuğumu babasız büyütmek istemiyorum. Boşanmaya gönlüm razı değil. Farklı karakterlerimiz var ve kızımız için sık sık bir ortaya geleceğiz" derken, evliliğini kurtarmak için elinden geleni yaptığını söz etti. Ahmet Dursun ise; "Farklı karakterlerdeyiz, fikir ayrılığı yaşadık" dedi.

"BOŞANMAYA RAZI DEĞİLDİM, YARI YOLDA KALDIM"

Boşandıktan sonra TV8'de yayınlanan 2. Sayfa programına telefonla bağlanan Asena Demirbağ, canlı yayında gözyaşlarına hakim olamadı. Boşanmayı zorla kabul ettiğini söyleyen Demirbağ, "Yani çok üzgünüm bu türlü olmamalıydı. Ortada küçük bir çocuk varken boşanmak bu kadar kolay olmamalı. Ben boşanmayı istemedim bunu daha evvel de söyledim. Kimi şeyler var, hiçbir şey gözüktüğü üzere değil fakat kızım için bu türlü olması gerekiyor. Boşanmaya razı değildim kabul etmek zorunda kaldım çok üzgünüm. Ben ailemi karşıma almıştım. Ona çok inandığım için çok sevdiğim için. Yarı yolda kalmış hissediyorum" dedi.

Üst Alt