Son Konu

Alişan: Recep Tayyip Erdoğan'ı seviyorum, o kadar!

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
imodifier

Ünlü müzikçi Alişan, verdiği bir röportajında Cumhurbaşkanı Erdoğan'a olan sevgisini bir sefer daha lisana getirdi. Alişan, 'Recep Tayyip Erdoğan’ı seviyorum, o kadar. Devletimin ve memleketimin yanındayım.' dedi.

Yakın devirde bir gündüz kuşağı programı sunacak olan müzikçi Alişan, bir röportaj vererek kendisi hakkındaki soruları yanıtladı. Alişan, “Sosyal medya sizce neden sizi amaç alıyor?" sorusuna net bir cevap verdi. Ünlü müzikçi sebebin politik olduğunu fakat kendisinin politik olmadığını lisana getirdi. İşte Alişan'ın o çok konuşulan açıklaması:

'CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'I SEVİYORUM. DEVLETİMİN VE MEMLEKETIMIN YANINDAYIM.'

'Tek bir nedeni var; o da politik. Lakin ben politik değilim. Recep Tayyip Erdoğan’ı seviyorum, o kadar. Devletimin ve memleketimin yanındayım. Bugüne kadar “Şu partiye oy verin, bu partiye oy verin” demedim. Anlamadan, dinlemeden kişisi linç ediyorlar, gaye gösteriyorlar.'

fKJeg_1566030228_2365.jpg

'BÜYÜK YALAN! O KADAR ŞUURSUZ DEĞİLİM!'

'Özgürlükler kısıtlanamaz. Kimse kimseye hakaret etmeden mülahazasını lisana getirmeli. Cumhurbaşkanına hakaret etmeden, herkes mütalaasını özgürce lisana getirmeli ve iftira atmamalı. Güya ben “Ekrem İmamoğlu kazanırsa, İstanbul’u terk edeceğim” demişim. Büyük yalan! O kadar şuursuz değilim.'

Üst Alt