Duyuru

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları;

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk;

Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konular sayesinde kazanç elde edebilirsiniz.

Netflix'in Castlevania Uyarlamasının Yeni Sezonu Ne Zaman Gelecek?

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Oyun kategorisinde makaleci tarafından oluşturulan Netflix'in Castlevania Uyarlamasının Yeni Sezonu Ne Zaman Gelecek? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 59 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Oyun
Konu Başlığı Netflix'in Castlevania Uyarlamasının Yeni Sezonu Ne Zaman Gelecek?
Konbuyu başlatan makaleci
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan makaleci
makaleci

makaleci

Özel Üye
Mesajlar
43,873
Tepkime puanı
4
Puanları
38
Yaş
32
Corona Virüs Nedir
Çin'den başlayarak kısa bir süre içerisinde tüm dünyada birçok insanı etkileyen Coronavirus (COVID-19), Türkiye'de iki vakanın görülmesiyle birlikte birçok kişide paniğe sebep oldu. Dünyanın, bulaşma yolu olarak en hızlı ve kontrolü en zor olan, solunum yolu ile bulaşan bir virüs ile yeniden karşı karşıya olduğunu belirten Anadolu Sağlık Merkezi Hekimleri, “Bilgi kirliliği ve manipülatif hareketlere dikkat edilmeli, doğru yerden doğru bilgi alınmalı, panik yapılmamalı.” şeklinde konuştu.

İlk sezonu ile gönüllerde taht kuran Netflix'in Castlevania uyarlaması, ikinci sezonuyla da beklentileri karşılamayı başarmıştı. Çizgi-dizinin arkasındaki Powerhouse Animations, geçtiğimiz günlerde Twitter üzerinden yaptığı paylaşım ile üçüncü sezonun onaylandığını da doğrulamıştı.

Bu durum haliyle yeni sezonun çıkış tarihini büyük bir merak konusu haline getirdi. Soru yağmuruna tutulan Powerhouse Animations ekibinden resmi bir açıklama gelmemiş olsa da yine Twitter üzerinden yapılan bir paylaşım ile üçüncü sezonun 2020'de geleceği duyurulmuş oldu.

"2020 için çok heyecanlıyız" mesajı içeren tweet içerisindeki rakamları vampir emojisi ile yazan ekip bizlere bir mesaj vermeye çalışıyor gibi görünüyor. Dizinin ilk sezonu 2017, ikinci sezonu ise 2018'te yayınlanmıştı.

Henüz ne Netflix'ten, ne de Powerhouse'tan bu tarihi kesinlikle doğrulayan bir açıklama geldi ama boş yere bu tweet'i atmamışlardır diye düşünüyor ve dizinin yayınlanacağı tarihi şimdiden iple çekmeye başlıyoruz.
 

Yazar: makaleci
Article Title: Netflix'in Castlevania Uyarlamasının Yeni Sezonu Ne Zaman Gelecek?
Source URL: Forum Sitesi-https://bilgilihocam.com
Quote & Share Rules: Short quotations can be made from the article provided that the source is included, but the entire article cannot be copied to another site or published elsewhere without permission of the author.
Benzer konular Forum Tarih
Y Oyun 0 44
makaleci Sanat 0 92
makaleci Sanat 0 77
makaleci Sanat 0 83
makaleci Sanat 0 53
makaleci Hertelden 0 75
makaleci Oyun 0 50
makaleci Oyun 0 63
makaleci Oyun 0 53
makaleci Hertelden 0 76
makaleci Güncel 0 51
makaleci Güncel 0 56
makaleci Yaşam 0 64
makaleci Oyun 0 46
makaleci Oyun 0 47
makaleci Oyun 0 47
makaleci Hertelden 0 54
makaleci Hertelden 0 58
makaleci Kültür 0 50
makaleci Kültür 0 62
makaleci Güncel 0 37
makaleci Oyun 0 44
makaleci Oyun 0 44
makaleci Sanat 0 39
makaleci Oyun 0 41
makaleci Oyun 0 44
makaleci Kültür 0 41
makaleci Sanat 0 41
makaleci Sanat 0 54
makaleci Teknoloji Haberleri 0 53

Benzer konular

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst