Duyuru

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları;

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk;

Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konular sayesinde kazanç elde edebilirsiniz.

Netflix'in en büyük rakibi

  • Konbuyu başlatan yaprak0135
  • Başlangıç tarihi

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Teknoloji Gelişmeleri kategorisinde yaprak0135 tarafından oluşturulan Netflix'in en büyük rakibi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 62 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Teknoloji Gelişmeleri
Konu Başlığı Netflix'in en büyük rakibi
Konbuyu başlatan yaprak0135
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan yaprak0135
yaprak0135

yaprak0135

Webmaster
Yönetici
Webmaster
Yetkili
Mesajlar
251,595
Tepkime puanı
12
Puanları
1,075
Yaş
32
Konum
Türkiye
Web sitesi
bilgilihocam.com
Corona Virüs Nedir
Çin'den başlayarak kısa bir süre içerisinde tüm dünyada birçok insanı etkileyen Coronavirus (COVID-19), Türkiye'de iki vakanın görülmesiyle birlikte birçok kişide paniğe sebep oldu. Dünyanın, bulaşma yolu olarak en hızlı ve kontrolü en zor olan, solunum yolu ile bulaşan bir virüs ile yeniden karşı karşıya olduğunu belirten Anadolu Sağlık Merkezi Hekimleri, “Bilgi kirliliği ve manipülatif hareketlere dikkat edilmeli, doğru yerden doğru bilgi alınmalı, panik yapılmamalı.” şeklinde konuştu.
Eğer bundan böyle tanıdığınız öyle çok kişinin bir Netflix üyeliği olduğunu düşünüyorsanız, olasılıkla haklı olabilirsiniz Netflix, yeni yaptığı açıklamada Dünya genelinde 139 milyon ücretli üyeye ulaştığını açıkladıTelefonunuzda mutlaka ayarlayın: Android 8’deki uygulama izinleri Bağlı ama bu sayı, Netflix'i iki taraflı bir hesap ile ya da deneme hesabı ile kullanan kişileri içermiyor ve bu da sayının niçin daha yüksek olmadığını açıklıyor Fakat bu sayı hâlâ Netflix'e ödeme yapan şahısların sayısının Tokyo, Delhi, Shanghai, Sao Paulo ve Mumbai'nin toplamından daha pozitif olduğu anlamına geliyor Netflix'in en son hissedarlar için raporunda gözüken bu rakam, firmanın 2019'in son üç ayında takriben 9 milyon üye daha kazandığını ve yılı, başlangıç noktasına kadar 29 milyon daha artı aza kapattığını beliriyor Eğer analistlerin tahminleri doğruysa, bu durum Netflix'i Dünya genelinde Amazon Prime üye sayısı ile (en son sayımda yaklaşık 100 milyon) eşit tutuyor ve adeta 40 milyon ücretli üyeye sahip olan en büyük müzik yayımı hizmeti Spotify'ın fazla daha ilerisine yerleştiriyor Rapora eşlik eden gelir duyurusunda Netflix'in Amerikalıların her gün TV izledikleri 1 milyar saatin %10'una sahip olduğu belirtiliyor ve bu rakam, canlı akış televizyon ve video oyunları da içeriyor Bu açıdan bakıldığında Netflix'in korktuğu en büyük şey Disney+ veya DC Universe gibi öteki yayım hizmetleri yok, Fortnite ve YouTube oluyor Netflix'in kazanç duyurusunda belirtildiği üzere Biz Fortnite ile HBO'dan daha fazla rekabet ediyor (ve kaybediyor)uzEkim ayında YouTube birkaç dakika için küresel olarak kapandığı anda, o vakit için izlenme ve üye olma sayılarımız sıçrama yaşadıNetflix'in bu gelir ve üyeliklerle ne yaptığına gelince, bunun büyük bir kısmının orijinal programlarına geri yatırıldığı rahatlıkla söylenebilir 2019 yılında Netflix, The Crown, 13 Reasons Why yeni sezonları ve Stranger Things'in üçüncü sezonunun yanı sıra demin açıklanmayan diğer yeni projeleri de yayımlayacak Önceki HaberEvet, Sonunda Bu da Oldu: Emoji Dili Geliyor! Sonraki HaberŞimdi de NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti Geliyor!
 

Yazar: yaprak0135
Article Title: Netflix'in en büyük rakibi
Source URL: Forum Sitesi-https://bilgilihocam.com
Quote & Share Rules: Short quotations can be made from the article provided that the source is included, but the entire article cannot be copied to another site or published elsewhere without permission of the author.
Benzer konular Forum Tarih
Y Oyun 0 43
makaleci Sanat 0 92
makaleci Sanat 0 77
makaleci Sanat 0 83
makaleci Sanat 0 53
makaleci Hertelden 0 75
makaleci Oyun 0 62
makaleci Oyun 0 53
makaleci Oyun 0 59
makaleci Hertelden 0 76
makaleci Güncel 0 50
makaleci Güncel 0 56
makaleci Yaşam 0 64
makaleci Oyun 0 46
makaleci Oyun 0 47
makaleci Oyun 0 47
makaleci Hertelden 0 54
makaleci Hertelden 0 58
makaleci Kültür 0 50
makaleci Kültür 0 62
makaleci Güncel 0 37
makaleci Oyun 0 44
makaleci Oyun 0 44
makaleci Sanat 0 39
makaleci Oyun 0 41
makaleci Oyun 0 44
makaleci Kültür 0 41
makaleci Sanat 0 41
makaleci Sanat 0 54
makaleci Teknoloji Haberleri 0 53

Benzer konular

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst