Duyuru

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları;

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk;

Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konular sayesinde kazanç elde edebilirsiniz.

Netflix'in Rivialı Geralt'ı, Total War Oyunlarını Seviyormuş

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Oyun kategorisinde makaleci tarafından oluşturulan Netflix'in Rivialı Geralt'ı, Total War Oyunlarını Seviyormuş başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 46 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Oyun
Konu Başlığı Netflix'in Rivialı Geralt'ı, Total War Oyunlarını Seviyormuş
Konbuyu başlatan makaleci
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan makaleci
makaleci

makaleci

Özel Üye
Mesajlar
43,873
Tepkime puanı
4
Puanları
38
Yaş
32
Corona Virüs Nedir
Çin'den başlayarak kısa bir süre içerisinde tüm dünyada birçok insanı etkileyen Coronavirus (COVID-19), Türkiye'de iki vakanın görülmesiyle birlikte birçok kişide paniğe sebep oldu. Dünyanın, bulaşma yolu olarak en hızlı ve kontrolü en zor olan, solunum yolu ile bulaşan bir virüs ile yeniden karşı karşıya olduğunu belirten Anadolu Sağlık Merkezi Hekimleri, “Bilgi kirliliği ve manipülatif hareketlere dikkat edilmeli, doğru yerden doğru bilgi alınmalı, panik yapılmamalı.” şeklinde konuştu.

Netflix'in merakla beklenen Witcher adaptasyonu yıl ahir bizlerle olacak. Haliyle yapımcı ekip serinin reklam kampanyalarına başlamış durumda. Bu kapsamda İspanyol mecmua Hobby Consolas'a konuşan serinin Rivialı Geralt'ı Henry Cavill, kendisi ve Witcher hakkında değerli açıklamalarda bulunmuş.

Boş devirlerinde oyun oynamayı ya da kitap okumayı sevdiğini belirten Cavill, seriyi bir "iş" üzere görmediğinin altını çizmiş. Cavill, Witcher serisini okuduğunu belirterek serideki karakterin yöneliminden şu formda bahsetmiş: "Benim Geralt versiyonum kitaplara bağlı kalacak. Birebir halde oyun ile de kontaklı olacak ve ben de oyunun bir hayranı sayılırım. Ama kısaca Geralt'ın temelinde gezgin bir şövalye olduğunu söyleyebilirim. Dışında ise içinde bulunduğu yerküre ve görüşleri yüzünden kabuk bağlayan bir adam var."

"İlk bakışta çok sert görünse de içine baktığınızda durum değişiyor. Bence karakteri enteresan yapan şey de bu... İçten içe bir şövalye, bir halk kahramanı olsa da dışarıdan çok farklı görünüyor."

Durum bu türlü olunca Cavill'e sevdiği oyunlar da sorulmuş. Ünlü oyuncu bu soruya da değişik bir yanıt vermiş: "The Witcher 3. Gelgelelim Total War oyunlarını da seviyorum. Ne devir birine başlasam, oyun bitene kadar duramıyorum. Anlamadığım bir formda savaş stratejilerinin tabiatı çok hoşuma gidiyor. Hem biliyorsunuz, bir imparatorluk kurmak da epeyce sefalı."

"Sık sık oynayamıyor olsam da başına oturduğumda bitirmeden kalkamıyorum. Tabi bu da her seferinde yeni bir tecrübe hissi yaratıyor. Total War oyunları bu sebeple favorilerim arasında. İstediğim noktada oynayıp bitirip tekrar başlayabiliyorum. Ve her seferinde yeni bir oyun deneyimliyormuş üzere hissediyorum."

Kim bilir tahminen Cavill'i ileride bir Total War sinemasında de görürüz.
 

Yazar: makaleci
Article Title: Netflix'in Rivialı Geralt'ı, Total War Oyunlarını Seviyormuş
Source URL: Forum Sitesi-https://bilgilihocam.com
Quote & Share Rules: Short quotations can be made from the article provided that the source is included, but the entire article cannot be copied to another site or published elsewhere without permission of the author.
Benzer konular Forum Tarih
Y Oyun 0 43
makaleci Sanat 0 92
makaleci Sanat 0 77
makaleci Sanat 0 83
makaleci Sanat 0 53
makaleci Hertelden 0 75
makaleci Oyun 0 62
makaleci Oyun 0 53
makaleci Oyun 0 59
makaleci Hertelden 0 76
makaleci Güncel 0 50
makaleci Güncel 0 56
makaleci Yaşam 0 64
makaleci Oyun 0 46
makaleci Oyun 0 47
makaleci Hertelden 0 54
makaleci Hertelden 0 58
makaleci Kültür 0 50
makaleci Kültür 0 62
makaleci Güncel 0 37
makaleci Oyun 0 44
makaleci Oyun 0 44
makaleci Sanat 0 39
makaleci Oyun 0 41
makaleci Oyun 0 44
makaleci Kültür 0 41
makaleci Sanat 0 41
makaleci Sanat 0 54
makaleci Teknoloji Haberleri 0 53

Benzer konular

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst