Duyuru

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları;

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk;

Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konular sayesinde kazanç elde edebilirsiniz.

Netflix'in Sinir Bozucu 5 Özelliğini Kaldıran Eklenti

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sanat kategorisinde makaleci tarafından oluşturulan Netflix'in Sinir Bozucu 5 Özelliğini Kaldıran Eklenti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 41 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sanat
Konu Başlığı Netflix'in Sinir Bozucu 5 Özelliğini Kaldıran Eklenti
Konbuyu başlatan makaleci
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan makaleci
makaleci

makaleci

Özel Üye
Mesajlar
43,873
Tepkime puanı
4
Puanları
38
Yaş
32
Corona Virüs Nedir
Çin'den başlayarak kısa bir süre içerisinde tüm dünyada birçok insanı etkileyen Coronavirus (COVID-19), Türkiye'de iki vakanın görülmesiyle birlikte birçok kişide paniğe sebep oldu. Dünyanın, bulaşma yolu olarak en hızlı ve kontrolü en zor olan, solunum yolu ile bulaşan bir virüs ile yeniden karşı karşıya olduğunu belirten Anadolu Sağlık Merkezi Hekimleri, “Bilgi kirliliği ve manipülatif hareketlere dikkat edilmeli, doğru yerden doğru bilgi alınmalı, panik yapılmamalı.” şeklinde konuştu.

The Walt Disney Company, yeni çevrimiçi yayın servisi Disney+ ile dişli bir rakip olmayı umut etse de Netflix, şu anda yerkürenin en tanınan çevrimiçi yayın servisi konumunda bulunuyor. Netflix, gerek kütüphanesi gerekse içerik kalitesi ile on milyonlarca aboneye servisini sevdirmiş durumda. Yeniden de Netflix’in de kusursuz olduğunu söyleyemeyiz.

Netflix web sitesi, birtakım özellikleriyle kullanıcıları çileden çıkarıyor ve kullanıcılara bu bahiste bir opsiyon sunmuyor. Bu özelliklerden birincisi, içeriklere ilişkin fragman ve sair tanıtımların otomatik olarak oynatılması. Ayrıyeten seriler için kısımlar arası otomatik geçişin bulunmaması ya da 8 saatlik bir oturumun ahir nizamlı olarak ‘Burada mısın?’ ikazının çıkması.


Netflix’in bu nispeten makûs özelliklerini kapatmak için pek çok tarayıcı eklentisi bulunuyor gelgelelim geliştirici Jonluca De Caro tarafından kullanıcılara sunulan Never Ending Netflix isimli eklenti, Netflix web sitesinin sevilmeyen pek çok özelliğini tek bir araç ile ortadan kaldırıyor. İşte Never Ending Netflix’in özellikleri:
  • İntroları otomatik olarak atlama.
  • Bir sonraki kısma otomatik olarak geçme.
  • 8 saatlik oturum sonucunda çıkan ‘Burada mısın?’ ihtarlarını atlama.
  • Seçenekler sahifesinde 3000’in üzerinde içerik çeşidi.
  • Ana sahife tanıtımlarının otomatik olarak oynatılmasını engelleme.
Evet, tüm bu özellikler tek bir Never Ending Netflix uzantısı ile kullanıcılara sunuluyor. Üstelik Chrome Web Mağazası'ndan ulaşabileceğiniz bu uzantı büsbütün fiyatsız. Never Ending Netflix’i acilen tarayıcınıza eklemek için buraya tıklayabilirsiniz.
 

Yazar: makaleci
Article Title: Netflix'in Sinir Bozucu 5 Özelliğini Kaldıran Eklenti
Source URL: Forum Sitesi-https://bilgilihocam.com
Quote & Share Rules: Short quotations can be made from the article provided that the source is included, but the entire article cannot be copied to another site or published elsewhere without permission of the author.
Benzer konular Forum Tarih
urgot Webmaster Genel 0 64
Y Oyun 0 44
makaleci Sanat 0 92
makaleci Sanat 0 77
makaleci Sanat 0 83
makaleci Sanat 0 53
makaleci Hertelden 0 75
makaleci Oyun 0 63
makaleci Oyun 0 53
makaleci Oyun 0 59
makaleci Hertelden 0 76
makaleci Güncel 0 51
makaleci Güncel 0 56
makaleci Yaşam 0 64
makaleci Oyun 0 46
makaleci Oyun 0 47
makaleci Oyun 0 47
makaleci Hertelden 0 54
makaleci Hertelden 0 58
makaleci Kültür 0 50
makaleci Kültür 0 62
makaleci Güncel 0 37
makaleci Oyun 0 44
makaleci Oyun 0 44
makaleci Sanat 0 39
makaleci Oyun 0 41
makaleci Oyun 0 44
makaleci Kültür 0 41
makaleci Sanat 0 54
makaleci Teknoloji Haberleri 0 53

Benzer konular

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst