Duyuru

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları;

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk;

Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konular sayesinde kazanç elde edebilirsiniz.

Netflix'in süper kahraman temalı dizisinden ilk fragman geldi

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde makaleci tarafından oluşturulan Netflix'in süper kahraman temalı dizisinden ilk fragman geldi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 54 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Netflix'in süper kahraman temalı dizisinden ilk fragman geldi
Konbuyu başlatan makaleci
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan makaleci
makaleci

makaleci

Özel Üye
Mesajlar
43,873
Tepkime puanı
4
Puanları
38
Yaş
32
Corona Virüs Nedir
Çin'den başlayarak kısa bir süre içerisinde tüm dünyada birçok insanı etkileyen Coronavirus (COVID-19), Türkiye'de iki vakanın görülmesiyle birlikte birçok kişide paniğe sebep oldu. Dünyanın, bulaşma yolu olarak en hızlı ve kontrolü en zor olan, solunum yolu ile bulaşan bir virüs ile yeniden karşı karşıya olduğunu belirten Anadolu Sağlık Merkezi Hekimleri, “Bilgi kirliliği ve manipülatif hareketlere dikkat edilmeli, doğru yerden doğru bilgi alınmalı, panik yapılmamalı.” şeklinde konuştu.

Raising Dion
aynı isimli çizgi romandan uyarlanan ve Netflix'te yayınlanacak süper kahraman temalı bir dizi. Tabi süper kahraman deyince aklınıza hemen işin dünyayı kurtarmak boyutu gelmesin. Bu sefer daha çok drama ve karakter ağırlıklı bir proje var karşımızda.

Netflix'in süper kahraman temalı dizisinden ilk fragman geldi

Dizi, Nicole ve süper güçlere sahip olan 7 yaşındaki oğlu Dion'a odaklanıyor. Dion'un babasının bir fırtınada kaybolmasından sonra ikilinin hayatta kalma çabalarına ve keşfedilen süper güçler ile hayatlarının nasıl değiştiğine tanıklık edeceğiz. Dizide ayrıca baba rolünde yapımcılığı da üstlenen Michael B.Jordan'ı görüyoruz. 4 Ekim'de Netflix'te yayınlanacak olan dizinin fragmanı ve Netflix tarafından yapılan açıklaması şu şekilde;Yeni keşfettiği güçlerini kontrol etmekte zorlanan küçük bir çocuk. Oğlunu güvende tutmak için tüm zorluklarla mücadele eden bekâr bir anne. Sırlar, komplolar, gizemli olaylar... Bu tehlikelerin hepsi birden bu ailenin başına üşüştü... Raising Dion, 4 Ekim'de, yalnızca Netflix'te

 

Yazar: makaleci
Article Title: Netflix'in süper kahraman temalı dizisinden ilk fragman geldi
Source URL: Forum Sitesi-https://bilgilihocam.com
Quote & Share Rules: Short quotations can be made from the article provided that the source is included, but the entire article cannot be copied to another site or published elsewhere without permission of the author.
Benzer konular Forum Tarih
Y Diyet - Sağlıklı Beslenme 0 48
Y Oyun 0 44
makaleci Sanat 0 92
makaleci Sanat 0 77
makaleci Sanat 0 83
makaleci Sanat 0 53
makaleci Hertelden 0 75
makaleci Oyun 0 63
makaleci Oyun 0 53
makaleci Oyun 0 59
makaleci Hertelden 0 76
makaleci Güncel 0 51
makaleci Güncel 0 56
makaleci Yaşam 0 64
makaleci Oyun 0 46
makaleci Oyun 0 47
makaleci Oyun 0 47
makaleci Hertelden 0 58
makaleci Kültür 0 50
makaleci Kültür 0 62
makaleci Güncel 0 37
makaleci Oyun 0 44
makaleci Oyun 0 44
makaleci Sanat 0 39
makaleci Oyun 0 41
makaleci Oyun 0 44
makaleci Kültür 0 41
makaleci Sanat 0 41
makaleci Sanat 0 54
makaleci Teknoloji Haberleri 0 53

Benzer konular

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst