Duyuru

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları;

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk;

Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konular sayesinde kazanç elde edebilirsiniz.

Netflix'in The Witcher Dizisinde Geralt'ın Çocukluğunu Da Göreceğiz

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Oyun kategorisinde makaleci tarafından oluşturulan Netflix'in The Witcher Dizisinde Geralt'ın Çocukluğunu Da Göreceğiz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 44 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Oyun
Konu Başlığı Netflix'in The Witcher Dizisinde Geralt'ın Çocukluğunu Da Göreceğiz
Konbuyu başlatan makaleci
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan makaleci
makaleci

makaleci

Özel Üye
Mesajlar
43,873
Tepkime puanı
4
Puanları
38
Yaş
32
Corona Virüs Nedir
Çin'den başlayarak kısa bir süre içerisinde tüm dünyada birçok insanı etkileyen Coronavirus (COVID-19), Türkiye'de iki vakanın görülmesiyle birlikte birçok kişide paniğe sebep oldu. Dünyanın, bulaşma yolu olarak en hızlı ve kontrolü en zor olan, solunum yolu ile bulaşan bir virüs ile yeniden karşı karşıya olduğunu belirten Anadolu Sağlık Merkezi Hekimleri, “Bilgi kirliliği ve manipülatif hareketlere dikkat edilmeli, doğru yerden doğru bilgi alınmalı, panik yapılmamalı.” şeklinde konuştu.

Netflix'in The Witcher serisi yayınlanan birinci fragmanının akabinde büyük bir merakla beklenmeye başladı. Başrolünde Henry Cavill'in yan alacağı seride Witcher kozmosunun derinliklerine ineceğiz. O denli ki kozmosun asıl karakteri Geralt'ın çocukluğu da seride taraf alacakmış.

IMDB'de bölge alan kısım listesinde, serinin sekizinci kısmında Geralt'ın çocukluğunu göreceğimiz ortaya çıktı. Bir hayran sitesi olan Redanian Intelligence'in bulduğu detayda Tristan Ruggeri'nin serinin sekizinci kısmında "Genç Geralt of Rivia"yı oynayacağı belirtilmiş. Bu birebir devirde genç Ruggeri'nin birinci oyunculuk deneyimi olacak. 


Seride Geralt'ın çocukluğunu da göreceğimize nazaran epeyce bir "flashback" sahnesi yaşayacağız üzere gözüküyor. Andrzey Sapkowski tarafından yazılan Witcher Kainatı büyük gizemlere de konut sahipliği yapıyor. Bu sayede kozmosun geçmişine dair de ipuçları öğrenebileceğiz. 
  • The Witcher Serisinin Birinci Fragmanı Yayınlandı!
  • Netflix'in The Witcher Serisinde Çok Sayıda Yaratık Olacak
The Witcher serisinin yayın tarihi şimdi resmen açıklanmadı. Fakat serinin içerisinde bulunduğumuz 2019 yılında yayınlanması bekleniyor. Bakalım yerküre umumunda büyük bir hayran kitlesine sahip olan Witcher, serisiyle de hayranlarını bahtiyar etmeyi başarabilecek mi? 
 

Yazar: makaleci
Article Title: Netflix'in The Witcher Dizisinde Geralt'ın Çocukluğunu Da Göreceğiz
Source URL: Forum Sitesi-https://bilgilihocam.com
Quote & Share Rules: Short quotations can be made from the article provided that the source is included, but the entire article cannot be copied to another site or published elsewhere without permission of the author.
Benzer konular Forum Tarih
urgot Kripto Para Bölümü 0 38
Y Oyun 0 44
makaleci Sanat 0 92
makaleci Sanat 0 77
makaleci Sanat 0 83
makaleci Sanat 0 53
makaleci Hertelden 0 75
makaleci Oyun 0 63
makaleci Oyun 0 53
makaleci Oyun 0 59
makaleci Hertelden 0 76
makaleci Güncel 0 51
makaleci Güncel 0 56
makaleci Yaşam 0 64
makaleci Oyun 0 46
makaleci Oyun 0 47
makaleci Oyun 0 47
makaleci Hertelden 0 54
makaleci Hertelden 0 58
makaleci Kültür 0 50
makaleci Kültür 0 62
makaleci Güncel 0 37
makaleci Oyun 0 44
makaleci Sanat 0 39
makaleci Oyun 0 41
makaleci Oyun 0 44
makaleci Kültür 0 41
makaleci Sanat 0 41
makaleci Sanat 0 54
makaleci Teknoloji Haberleri 0 53

Benzer konular

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst