Duyuru

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları;

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk;

Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konular sayesinde kazanç elde edebilirsiniz.

Netflix'in Yeni Filmi: Rim of the World Yayımlandı

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sanat kategorisinde makaleci tarafından oluşturulan Netflix'in Yeni Filmi: Rim of the World Yayımlandı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 31 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sanat
Konu Başlığı Netflix'in Yeni Filmi: Rim of the World Yayımlandı
Konbuyu başlatan makaleci
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan makaleci
makaleci

makaleci

Özel Üye
Mesajlar
43,873
Tepkime puanı
3
Puanları
38
Yaş
32
Corona Virüs Nedir ?

Senarist, yapımcı ve direktör Drew Pearce, Hollywood’un temelde devasa bütçelerle sahip gişe rekorları kırmaktan farklı maksadı olmayan içi boş sinemalar yapmaktan sair bir şey yapmadığını ve küçük ölçekli sanat sinemalarına yeteri kıymeti vermediğini belirtti. Bunun sonucunda da küçük sinema yapımcıları çevrimiçi sinema platformlarına yönelmek zorunda kalıyor. Netflix de bu platformların en büyüğü konumunda.

Zack Stentz de Netflix’in bünyesine giren müelliflerden birisi. “Rim of the World” direktör Stentz’in üç yıl evvel geliştirmeye başladığı bir prodüksiyon. Sinema, eğlenmek için gittikleri yaz kampında yerküreyi kurtarmak için çekişmeli bir savaşa girişmek zorunda kalan dört gencin hikâyesini bahis ediyor. Bilim kurgu ve macera öğelerini de içinde barındıran sinema epey merak uyandırıcı.


Stentz, Rim of the World sinemasını yaparken son periyotlarda çokça izlenen ”Stranger Things” üzere serilerden etkilendiğinden bahsetti. Netflix sinema için 40 günlük bir üretim programı ve pek yeterli bir bütçe verdi.

Netflix, şuan Apple ve Disney üzere rakiplerinden 139 milyon kayıtlı aboneyle açık ara önde. Fakat Netflix işleri daha da büyütmeye niyetli. Şirketin ileriye dönük planlarında Hollywood’un yapmadığı yahut yapamayacağı sinemaları yapmak var. Bu plan şimdiye kadar güzel işliyor üzere duruyor.

Sinemanın fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

 

Yazar: makaleci
Article Title: Netflix'in Yeni Filmi: Rim of the World Yayımlandı
Source URL: Forum Sitesi-https://bilgilihocam.com
Quote & Share Rules: Short quotations can be made from the article provided that the source is included, but the entire article cannot be copied to another site or published elsewhere without permission of the author.
Benzer konular Forum Tarih
Y Oyun 0 35
makaleci Sanat 0 82
makaleci Sanat 0 66
makaleci Sanat 0 77
makaleci Sanat 0 46
makaleci Hertelden 0 71
makaleci Oyun 0 56
makaleci Oyun 0 46
makaleci Oyun 0 52
makaleci Hertelden 0 69
makaleci Güncel 0 44
makaleci Güncel 0 51
makaleci Yaşam 0 52
makaleci Oyun 0 40
makaleci Oyun 0 41
makaleci Oyun 0 41
makaleci Hertelden 0 48
makaleci Hertelden 0 52
makaleci Kültür 0 43
makaleci Kültür 0 55
makaleci Güncel 0 33
makaleci Oyun 0 37
makaleci Oyun 0 39
makaleci Oyun 0 34
makaleci Oyun 0 38
makaleci Kültür 0 35
makaleci Sanat 0 29
makaleci Sanat 0 44
makaleci Teknoloji Haberleri 0 44
yaprak0135 Teknoloji Gelişmeleri 0 55

Benzer konular

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst