Duyuru

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları;

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk;

Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konular sayesinde kazanç elde edebilirsiniz.

Netflix'in Yeni Filmi Tom Hardy Ve Gareth Evans'ı Bir Araya Getiriyor

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Oyun kategorisinde yasuo tarafından oluşturulan Netflix'in Yeni Filmi Tom Hardy Ve Gareth Evans'ı Bir Araya Getiriyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 43 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Oyun
Konu Başlığı Netflix'in Yeni Filmi Tom Hardy Ve Gareth Evans'ı Bir Araya Getiriyor
Konbuyu başlatan yasuo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan yasuo
Y

yasuo

Üye
Mesajlar
10,581
Tepkime puanı
0
Puanları
36
Yaş
32
Corona Virüs Nedir
Çin'den başlayarak kısa bir süre içerisinde tüm dünyada birçok insanı etkileyen Coronavirus (COVID-19), Türkiye'de iki vakanın görülmesiyle birlikte birçok kişide paniğe sebep oldu. Dünyanın, bulaşma yolu olarak en hızlı ve kontrolü en zor olan, solunum yolu ile bulaşan bir virüs ile yeniden karşı karşıya olduğunu belirten Anadolu Sağlık Merkezi Hekimleri, “Bilgi kirliliği ve manipülatif hareketlere dikkat edilmeli, doğru yerden doğru bilgi alınmalı, panik yapılmamalı.” şeklinde konuştu.

Netflix özgün kütüphanesini sadece dizilerle değil filmlerle de genişletmek istiyor. Bu konuda önemli yapımcı ve yönetmenlerle büyük anlaşmalar yapan yayın servisi geçtiğimiz dönemlerde Gareth Evans ise uzun soluklu bir sözleşme imzalamıştı. Gareth Evans'ın yönetmenliğini yapacağı ilk film belli oldu. Havoc isimli bir aksiyon filminde yapımcı ve yönetmen olarak görev alacak olan Evans'ın yıldızı ise Tom Hardy olacak.

Daha önce The Irishman, Roma ve Marriage Story gibi özgün filmlerle izleyici çeken Netflix, Havoc'tan da oldukça umutlu. Filmin senaryo özeti de paylaşıldı;

"Bir uyuşturucu anlaşmasının yanlış gitmesi sonucunda bitik bir dedektif suç dünyasında mücadele ederek yolunu bulup bir politikacının tutsak oğlunu kurtarmak zorunda. Bunları yaparken tüm şehri kapsayan derin bir yozlaşmanın ve komplonun da sırları açığa çıkacak."

Şu an için Tom Hardy dışında bir oyuncusu belli olmayan filmde Ed Talfan ve Aram Tertakian da yapımcı olarak görev alacak. Daha önce The Raid serisini yaratan Gareth Evans artık hayatına yayın servisleri üzerinden devam edecek gibi gözüküyor. Havoc filmi için henüz resmi bir yayın tarihi açıklanmadı.
 

Yazar: yasuo
Article Title: Netflix'in Yeni Filmi Tom Hardy Ve Gareth Evans'ı Bir Araya Getiriyor
Source URL: Forum Sitesi-https://bilgilihocam.com
Quote & Share Rules: Short quotations can be made from the article provided that the source is included, but the entire article cannot be copied to another site or published elsewhere without permission of the author.
Benzer konular Forum Tarih
urgot Sağlıklı Yaşam 0 94
makaleci Sanat 0 92
makaleci Sanat 0 77
makaleci Sanat 0 83
makaleci Sanat 0 53
makaleci Hertelden 0 75
makaleci Oyun 0 62
makaleci Oyun 0 53
makaleci Oyun 0 59
makaleci Hertelden 0 76
makaleci Güncel 0 50
makaleci Güncel 0 56
makaleci Yaşam 0 64
makaleci Oyun 0 46
makaleci Oyun 0 47
makaleci Oyun 0 47
makaleci Hertelden 0 54
makaleci Hertelden 0 58
makaleci Kültür 0 50
makaleci Kültür 0 62
makaleci Güncel 0 37
makaleci Oyun 0 44
makaleci Oyun 0 44
makaleci Sanat 0 39
makaleci Oyun 0 41
makaleci Oyun 0 44
makaleci Kültür 0 41
makaleci Sanat 0 41
makaleci Sanat 0 54
makaleci Teknoloji Haberleri 0 53

Benzer konular

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst