Son Konu

Brad Pitt 20 yıldır ağlamadığını itiraf etti!

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
brad_pitt_acikladi_sinir_oluyorum_rol_kesmiyorum_1571298827_0176.jpg

Ünlü oyuncu Brad Pitt, 20 yıldır ağlamadığını lakin son vakitlerde evlatlarının az da olsa kendisini duygulandırdığını itiraf etti.

Meet Joe Black sinemasında birlikte rol aldığı Hollywood yıldızı Anthony Hopkins ile Interview magazine’de şahsi bir röportaj gerçekleştiren başarılı oyuncu Brad Pitt, 20 yıldır ağlamadığını lisana getirdiği açıklamalarıyla gündeme ses getirdi.

amWuf_1575444624_7006.jpg

Pitt,“Neredeyse 20 yıldır ağlamadım. Artık, son devirlerde, kendimi daha çok duygulanmış buluyorum. Evlatlarım, arkadaşlarım ve haberler beni duygulandırıyor. Yalnızca duygulanıyorum" halinde şaşırtan bir açıklama yaptı.

L1uMQ_1575444766_0405.jpg

Duygulanmaya başlamasının bir uyanış olduğunu söz eden Pitt,“Bunun yeterli bir işaret olduğunu düşünüyorum. Nereye gittiğini bilmiyorum, lakin uygun bir işaret olduğunu düşünüyorum" diyen oyuncu, daha evvel yaptığı röportajlarında, Angelina Jolie ile ayrılıklarını mevte benzetmişti.

KARİYERİNE AIT AÇIKLAMALARI;

Ünlü oyuncu Angelina Jolie ile ayrılığı sürecinde güçlükle günler geçiren Brad Pitt son devirlerde Bir Devranlar Hollywood'da sineması ile gündeme geldi. Geçtiğimiz haftalarda GQ mecmuasıyla yaptığı röportajda verdiği çarpıcı cevaplarla gündeme ses getirdi. Çevre medyada yankı uyandıran hayatına ve kariyerine ait açıklamalarıyla Pitt, dikkatleri üzerine topladı.

0hsqn_1571298462_5765.jpg

"Kişisel deneyimlerimi, mizah anlayışımı, acılarımı, mahcubiyetlerimi... Christian Bale ya da Tom Hardy’yi seyrederken, onların başardığını başaramayacağımı düşünürüm. Seyretmeye bayılıyorum ancak o rollerin içine giremem. Ben de kendi ortamımda bu türlü benzersiz olmak istiyorum.”

d7IrN_1571298616_1905.jpg

“Leo ile geçen gün sohbet ediyorduk. 90’ların sonu ya da 2000’lerin başıydı herhalde, enteresan rollerin peşinde koşuyordum ama hayallerimdeki kadar değişik bir hayat yaşamadığımı fark ettim.”

5WCFI_1571298672_59.jpg

"Belki de yalnızca yaşlanıyorum. Natürel ya, yaşlılık işte, vaktin daha çok farkında oluyorsun, yeterli ve bed daha çokça tecrübeye sahipsin, kişileri daha uygun tanıyorsun. Çıkar ya da kayıp olarak düşündüğün şeylerin aslında çok da mühim olmadığının farkına varıyorsun. Kiminle nasıl devir geçirdiğin değer kazanmaya başlıyor.”

"FİLMDE OYNAMAK BOKS YAPMAYA BENZER!"

HdCGU_1571298728_8642.jpg

“Her sahnenin çekimi boks ringinde olmaya benzer” diyen Pitt, “Hazırlanır ve beklersin, eldivenlerini geçirirsin eline ve ringe yürürsün. ‘Set hazır’ derler, ringe çıkarsın, üç dakikada yapabildiğinin en uygununu yaparsın. Her hengam beklediğin üzere gitmez işler, yumruk da noktasın, alana de düşersin fakat hakikaten dövüştüğün sürece kazanmışsın demektir” halinde açıklama yaptı.

"ROL KESMİYORUM!"

60LNQ_1571298880_0279.jpg

“Neticede o bir aktör’ dedikleri vakit had oluyorum, güya rol kesiyormuşum üzere. Meğer bir role bürünmek onu gerçek kılmaktır” açıklaması ile kariyeri hakkındaki söylentilerin önünü kesti.

gJXCA_1568882689_2248.jpg

55 yaşındaki başarılı oyuncu Pitt,"Hep farklı hayatlar yaşayan rolleri tercih ediyorum. Zira benim hayatım tam tersiydi" açıklamasıyla hayatının sıkıcı olduğunu söz eden cümlelere konum verdi.

Üst Alt