Duyuru

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları;

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk;

Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konular sayesinde kazanç elde edebilirsiniz.

Newroz bu sene kutlanacak mı?

  • Konbuyu başlatan Zeberus
  • Başlangıç tarihi

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Türkiyem kategorisinde Zeberus tarafından oluşturulan Newroz bu sene kutlanacak mı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 100 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Türkiyem
Konu Başlığı Newroz bu sene kutlanacak mı?
Konbuyu başlatan Zeberus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeberus
Z

Zeberus

Webmaster
Yönetici
Webmaster
Mesajlar
24
Tepkime puanı
3
Puanları
3
Yaş
32
Konum
adana
Web sitesi
bilgilihocam.com
Corona Virüs Nedir
Çin'den başlayarak kısa bir süre içerisinde tüm dünyada birçok insanı etkileyen Coronavirus (COVID-19), Türkiye'de iki vakanın görülmesiyle birlikte birçok kişide paniğe sebep oldu. Dünyanın, bulaşma yolu olarak en hızlı ve kontrolü en zor olan, solunum yolu ile bulaşan bir virüs ile yeniden karşı karşıya olduğunu belirten Anadolu Sağlık Merkezi Hekimleri, “Bilgi kirliliği ve manipülatif hareketlere dikkat edilmeli, doğru yerden doğru bilgi alınmalı, panik yapılmamalı.” şeklinde konuştu.
Newroz Nedir?, Newroz Nasıl Kutlanır?, Newroz Nerde Kutlanır?, Newroz Nasıl Ortaya Çıkmıştır?, Newroz Hakkında Bilinmeyenler?
Ben Newroz ile büyüyen bir insanım.
Newroz'u iple çeker, Newroz geldiğinde ise çok eğlenirdim ve çok mutlu hissederdim. Newroz bence özgürlük demek, bağımsız olmak demek. Çünkü yıllar yıllar önce demirci Kawa (Kawa'yê Hesinkar)
Özgürlük için yakmış ilk Newroz Ateşini.
Orta doğu Milletlerinin en büyük kutlaması olmuş Newroz her yerde coşkuyla kutlanan bir bayram olmuş. Bu zor zamanlarda bile her 21 Marta Newroz'u terk etmemiş Orta doğu halkları Alanlara toplanarak baharın gelişini ve özgürlüklerini kutlamışlar. Her millet kendi şarkılarıyla kendi ateşiyle kendi ezgileriyle karşılaşmış Newroz'a herkes değerler yüklemiş. Bu Yıl 21 Mart'ta Newroz Kutlamaları Var!. İyi Newrozlar.
 

Yazar: Zeberus
Article Title: Newroz bu sene kutlanacak mı?
Source URL: Forum Sitesi-https://bilgilihocam.com
Quote & Share Rules: Short quotations can be made from the article provided that the source is included, but the entire article cannot be copied to another site or published elsewhere without permission of the author.
Benzer konular Forum Tarih
kalavun54 Site Tanıtım 0 30
Y Araba Arızaları 0 51
Y Güncel Bilgiler 0 49
Y Sağlıklı Yaşam 0 90
urgot Gebelik belirtileri 0 73
urgot Gebelik belirtileri 0 75
urgot Sağlıklı Yaşam 0 103
urgot Sağlıklı Yaşam 0 75
urgot Bunları biliyormusunuz 0 59
urgot Kripto Para Bölümü 0 42
T Site Tanıtım 0 66
T Site Tanıtım 0 60
T Site Tanıtım 0 55
urgot Webmaster Genel 0 64
urgot Güncel Bilgiler 0 57
T Site Tanıtım 0 57
urgot Bunları biliyormusunuz 0 76
urgot Bunları biliyormusunuz 0 71
Z Ansiklopedik Bilgi 0 45
Y Yaşam 0 61
Y Yaşam 0 51
Y Yaşam 0 56
Y Yaşam 0 43
Y Yaşam 0 54
Y Yaşam 0 43
Y Yaşam 0 51
Y Yaşam 0 41
Y Oyun 0 35
Y Yaşam 0 50
Y Yaşam 0 39

Benzer konular

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst