Neler yeni

Hoş Geldiniz ? Forum Sitesi

Bilgilihocam.Com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Bilgilihocam.Com ; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Bilgilihocam.Com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan iletişime geçerek bildirebilirsiniz. Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.

Soru Gönder ?

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Duyurular Bölümü

Bilgilihocam Duyuru Bölümü

İletişim

Uzmanlarımız Sorularınızı Yanıtlamaya Hazır

Niğde Üniversitesi

  • Konbuyu başlatan iltasyazilim
  • Başlangıç tarihi
I

iltasyazilim

Üye
Mesajlar
351,451
Tepkime puanı
5
Puanları
38
Yaş
31
Corona Virüs Nedir ?
niğde küçük bir şehir 129000 nüfusu var çarşısı nüyük şehirden gelirseniz berbat gelir size ama küçük bir şehire göre çarşısı normal yazın saat 23 e kadar birçok yer açık olur üniversiteye gelince üniversite Bor'da bilmeyenler için söylüyorum Bor ilçedir zaten niğdeden çıkıyosun bora giriyosun böyle saçma bi ilçe üniversite berbat üniversitenin ortasından atık su geçiyo iğrenç bir kokusu oluyo niğde kışın çok soğuk oluyor bu arada öğrenci için yaşaması zor bi şehir öğrenciye mülteci gibi bakıyorlar ve ev vermiyolar daha doğrusu kazık atacak yer arıyolar yemekten tutun giyime herşey pahalı zaten niğdenin halkı zengin giderseniz görürsünüz ama tavsiyem gitmeyin
 

Yazar: iltasyazilim
Article Title: Niğde Üniversitesi
Source URL: Forum Sitesi-https://bilgilihocam.com
Quote & Share Rules: Short quotations can be made from the article provided that the source is included, but the entire article cannot be copied to another site or published elsewhere without permission of the author.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst