Son Konu

‘Yüksek karbonhidrat ’ lakaplı kadın 38 kilo verince bambaşka biri oldu!

nicebayan

Yeni Üye
Tepkime
2
Web
nicebayan.com
Credits
-1
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
ÇEŞIT ÇEŞIT diyetler denediği halde bir türlü kilo veremeyen bayan, 38 kilo zayıflayarak hayalindeki vücuda kavuştu İşte ‘Yüksek karbonhidrat ’ lakaplı kadının ilham veren zayıflama hikayesi
Hannah Howlett, bütün hayatı her tarafında kilolarıyla savaştı Yıllarca diyet uygulamaya çalıştı Daha Sonra bir gün diğer bir diyet metodu öğrenip onu uyguladı ve birkaç ayda beş kilo verdi
Ne değin diyet yaptıysa ardındaki o kiloları böylece çabuk geri aldı Çalışma yerine getirmek için enerjisi olmadığı için sadece diyetlere başvurdu Değişen vücudunu her gördüğünde sinirleri bozuldu, psikolojisi alt üstteki oldu Bir gün kilo alıp bir gün verdi Mutsuzdu
Hannah Howlett, 2019 yılının Ağustos ayında bir şeyleri değiştirmesi gerektiğini düşünerek son “öncesi fotoğrafını çekti

122

“Yaptığım sıkı diyetlerden artık hasta olmuştum bu vesileyle çiğ gıda tüketen bir vegandım, sonucunda kilo aldım Her şeyi değiştirmem gerektiğini anladım, olmuyordu Otlarla beslenerek kendime bir tür detoks programı uyguluyordum fakat bu beni memnuniyet etmiyordu

222

Çünkü bir yanlamasına acıkıyordum Verdiğim kilolar ardından özlem çekmeme sebep oldu Ve yeniden yemeye başladım Sonradan kendime laf verdim, bedenimin aslında kabul ettiği ve ona iyi gelecek şeyleri yapmalıydım Benim için en iyi yolu bulmalıydım En iyi besin şeklini ve en iyi egzersizleri diyerek verdiği kararı anlatıyor

322

Hannah kilo verme hikayesini şöyle anlatıyor: “Çiğ yemek yemek tüketirken bu ‘miti ’ elimden geldiğince takip etmeye çalıştım ve aniden kilo verdim Bu yolculuktan önce, kahvaltıda 10 muzdan oluşan smoothie falan içiyordum Öğle yemeği de buna aynı bir şeydi, koca bir meyve tabağı yiyordum örneğin, ara sıra de smoothie içiyordum tekrar

422
Hannah Howlett, bütün hayatı her tarafında kilolarıyla savaştı Yıllarca perhiz uygulamaya çalıştı Sonradan bir gün başka bir diyet metodu öğrenip onu uyguladı ve birkaç ayda beş kilo verdi
Ne kadar perhiz yaptıysa peşinde o kiloları pek çabuk geri aldı Alıştırma yerine getirmek için enerjisi olmadığı için sadece diyetlere başvurdu Değişen vücudunu her gördüğünde sinirleri bozuldu, psikolojisi daha alçak üst oldu Bir gün kilo alıp bir gün verdi Mutsuzdu
Hannah Howlett, 2019 yılının Ağustos ayında bir şeyleri değiştirmesi gerektiğini düşünerek son “öncesi fotoğrafını çekti

“Yaptığım sıkı diyetlerden bundan böyle hasta olmuştum bu arada ham yiyecek tüketen bir vegandım, sonucunda kilo aldım Her şeyi değiştirmem gerektiğini anladım, olmuyordu Otlarla beslenerek kendime bir tür detoks programı uyguluyordum ama bu beni memnun etme etmiyordu

Çünkü bir yandan acıkıyordum Verdiğim kilolar sonrasında özlem çekmeme sebep oldu Ve baştan yemeye başladım Sonra kendime laf verdim, bedenimin aslında kabul ettiği ve ona iyi gelecek şeyleri yapmalıydım Benim için en iyi yolu bulmalıydım En iyi gıda şeklini ve en iyi egzersizleri diyerek verdiği kararı anlatıyor

Hannah kilo verme hikayesini şöyle anlatıyor: “Çiğ yemek tüketirken bu ‘miti ’ elimden geldiğince takip etmeye çalıştım ve aniden kilo verdim Bu yolculuktan önce, kahvaltıda 10 muzdan oluşan smoothie falan içiyordum Öğle yemeği de buna aynı bir şeydi, koca bir meyve tabağı yiyordum mesela, ara sıra de smoothie içiyordum tekrar

Üst Alt